Lista ocen Audi A4 B5 Sedan (351) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 562 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~swierczynski-makrum@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Musiałem wymienić docisk sprzęgła - pękł drut sprężyny talerzowej. Uważam to za wadę powstałą z biegu czasu a cała reszta miła jakieś 30%zużycia.
~Nexen (nexen84@wp.pl)
Sedan 1.9 TDI 75KM 55kW
zawieszenie... wymiana sprężyn, wahaczy tulej i innych pierdół zamyka się 2-2,5 TYS. złotych :( Nie polecam jeździć szybko po muldach i progach zwalniających.
~Konrad-wymiatak
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
z tego co wiem ten model jak i cała marka niema poważnych usterek! spójrzcie na stare chośby osiemdziesiątki przejeżdzą każdego nowego fiata czy opla z salonu!
~cezar
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
nigdy nie zawiódł ! poza przeglądami okresowymi wymieniłem chłodnice rozszczelniła się na łaczeniu plastiku z częścią aluminiową pozatym ok.
~makron
Sedan 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Raz awaria z wyciekiem płynu chłodniczego - unieruchomienie na drodze. Inne problemy na czas usuwane w warsztatach.
~DmK
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Brak, nie stwierdziłem poważnych usterek posiadam samochód ponad 2 lata nie miałem z nim żadnych poważnych usterek
~tomi
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Mi akurat wpadła końcówka wtryskiwacza do cylindra i narobiła bałaganu, skończyło się na wymianie silnika i ogólnie ogromne koszta.
~Only A4 B5 1.9TDI
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
coś tam potrafi się popsuć jak każde inne auto, tylko w tej marce części kosztują ale na szczęście nie drogo.
~JaUwielbiamJa
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Nigdy nie wydałem jednorazowo na kompletną naprawę więcej niż 120zł więc nie jest źle. Nigdy nie zawiodło w trasie.
~Wojtek
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Nic sie złego nie działo, może to kwestia egzemplarza, który kupiłem z bardzo niskim rzeczywistym przebiegiem.
Audi A4 B5 Sedan