Lista ocen Audi A4 B5 Sedan (351) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 562 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elmario29@o2.pl
Sedan 2.6 quattro 150KM 110kW
Do poważnych usterek można chyba zaliczyć częste awarie zawieszenia,a co za tym idzie dość spore wydatki na jego naprawę,ceny oryginalnych części są zawrotne.Następne częste awarie to skrzynie biegów,pompki centralnego zamka.
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Zawieszenie non stop tłucze, drogi koszt napraw-bardzo częstych, hamulce- popsuł mi się cylinderek tylny i pompa ABS ogromne koszta używanych, a co dopiero nowe. przepływomierz dwa razy, centralny zamek raz, raz przeguby.
~audi36@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Do powazniejszych usterek zaliczam , uszkodzenie jakiejs membramy przy turbie odpowiadajacej za przekazywanie informacji do komputera , samochód wpadał w tryb awaryjny i czujac troche obciazenia brak mu było mocy.
~cezar taxi
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Regeneracja maglownicy , wymiana chłodnicy płynu po tych mrozach . Pozatym materiały eksploatacyjne oleje , klocki , paski , świece i wym. rorządu na ten przebieg po Polsce to naprawde super polecam .Regeneracja alternatora !
~dlugas audiholik:))
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
wymienilem przegub napedowy i pompke paliwa w zbiorniku.teraz szykuje sie termostat lub nagrzewnica.jak narazie nie bylo powaznych usterek.nigdy nie zawiodl mnie w trasie.a trasy pokonuje konkretne polska-francja
~bezkompromisowy@op.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Niestety usterki wychodzą dzięki polskim drogom. Wahacze aluminiowe, muszą się zużywać, polecam zamienniki. No i oczywiście jak to w dieslach, z polskim paliwem i syfem na drogach trzeba uważać na przepływomierz.
~gigass@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Przednie zawieszenie i zawieszenie przednie raz jeszcze - fatalne wytrzymałościowo i finansowo - no ale jest to jedna (no w sumie kilka) część z wielu, które mogły by się zepsuć więc ogólnie nie mam co narzekać
~Artix
Sedan 2.6 150KM 110kW
Twarde auto.Przez 2 lata puściła maglownica koszt 1000 zł i zdechł alternator(prawdopodobne wina akumulatora) 300 zł.Reszta podzespołów póki co działa bez zastrzeżeń a nie oszczędzam go.
~Rafał W.
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
żadnych poważnych usterek może oprócz tego modułu zapłonowego,ale szybko sam zdiagnozowałem przyczynę i równie szybko usunąłem(3 min pracy)oraz bardzo tanio(90 zł u kolegi w sklepie,zmiennik :))
~bobo
Sedan 1.8 20V Turbo quattro 150KM 110kW
jedyna poważana usterka mała miejsce zaraz po zakupie wysiadła turbina z winy poprzednich właścicieli zatkany przewód odprowadzający olej do turbiny poza trym 90 tys bez poważnych awarii
Audi A4 B5 Sedan