Lista ocen Audi A4 B6 Sedan (166) - Całokształt

Na liście zabraknie 158 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
W sumie nie mam się do czego przyczepić. Auto raz mnie zawiodło (nie chciał odpalić zepsuł się czujnik temperatury wodu, kosztował grosze). Poza tym brak poważnych usterek. Z wiekszych mankamentów auto bralo olej.
~Bart12
Sedan 1.6 i 102KM 75kW
Całokształt auto oceniam bardzo dobrze. Samochód kupilem z przebiegiem okolo 160kkm i uzytkuje juz 4 lata. Ogolnie auto godne polecenia, nie sprawiajace nadmiernych kłopotów. Zarowno spalanie jak i awaryjnosc na umiarkowanym poziomie.
~Edward
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Autem zrobiłem ponad 330tys w normalnej codziennej eksploatacjI. Nigdy nie było awari. Silnik swietnie spisuje sie na autostradzie a napęd mówi sam za siebie. Komfort oczywiście nie klasy A8 lecz po 1000km wysiadam zrelaksowany.
~EGON
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Jetsm bardzo zadowalny z zakupu świetne zawieszenie, bardzo dobry silnik dynamiczny a zarazem ekonobiczny - świetnie spisuje się na gazie ( 8,5 l /100Lm gazu) Auto z 2002 a wygląda świetnie - podoba się dziewczynom
~Max
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Zawiodłem się jakością wykonania wnętrza jak również jego ubogim wyposazeniem. Rocznik 2003 i odtwarzacz kasetowy przeciez to jakas masakra. Pomijając silnik i wygląd z zewnątrz, jestem niemile zaskoczony całokształtem.
~skut-k@dwory.pl
Sedan 1.9 TDI PD 101KM 74kW
bardzo ładny samochód zbudowany solidnie i funkcjonalnie. Silnik może trochę głośny ale zrywny i elastyczny - na warunki Polskie 100 kM wystarczy choć pewnie mocniejsze wersje muszą dawać o wiele więcej frajdy z jazdy.
~walek 78
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
nie polecam tego auta jak wspomnialem bardzo usterkowy,malo dynamiczny,scierajace sie nadruki na przyciskach,bierze olej.dlatego go sprzedalem i kupilem bmw 320d e90 nowy model.super auto polecam ps.nigdy wiecej audi
~Cookiem95
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Auto w rodzinie od nowości, przez 10lat jeździła kobieta z lekką nogą na małych trasach, od 4 lat jeździ mężczyzna głównie dłuższe trasy z cięższą nogą i nie ma z autem żadnych problemów.
~radek
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Auto b.d. wykonane, komfortowe, przyspiesza poprawnie. Prezentuje się świetnie i ma ponad czasową linię , dobrze trzyma cenę . Regularnie serwisowane odwdzięczy się bezproblemową jazdą.
~Madzia K.
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Audiczka sprawuje mi się bardzo dobrze. Jestem zadowolona. Komfort jazdy jest i to duży, Swietnie się prowadzi, wykończenia - 1 klasa. Świetnie się prezentuje. Nie zmieniłabym jej na żadną inną markę! Polecam.
Audi A4 B6 Sedan