Lista ocen Audi A4 B6 Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2000-2004 (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Simon
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Przejechałem tym samochodem prawie 100tys km bez żadnej poważnej awarii. Co do drobnych usterek to: żarówki świateł mijania przepalają się co 4 miesiące a ich wymiana to wyższa szkoła jazdy, klawisze sterowania szybami straciły czułość na drugim stopniu (przestało działać całkowite otwarcie i całkowite zamknięcie), raz w roku pada któraś z żarówek z tylnych lamp + coś na podświetlaniu deski rozdzielczej. Czasami tapicerka skrzypi potem sama...
~Tomek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
1 Troche buczaly plastiki w kabinie na bardzo niskich obrotach do ok 1800rpm ale pozniej ok ... 2 swiatla stopu a taczej ich wlacznik pod pedalem hamulca sie polamali przez to szalal komp bo myslal ze hamuje i dodaje gazu jednoczesnie wiec kontrola trakcji sie wylaczala sama ale po naprawie bylo ok. 3. czujnik temperatury silika raz dzialal raz nie. 4. poduszki powietrzne nie dzialaly rozlaczyla sie kostka pod siedzeniem kierowcy. ale to...
~1908
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
- bardzo często w tych autach psują się wysuwane kieszenie na napoje - z wycieraczek lubi schodzić lakier - chyba największym minusem jest nietrwałość przycisków na kokpicie, bardzo łatwo jest zdrapać lakier paznokciem i co za tym idzie wnętrze auta wygląda jakby ktoś drapał te przyciskispecjalnie - czasami lubi poskrzypić mi jakiś plastik
~jaca
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
kiwajacy sie fotel kierowcy, wycierajace sie plastiki przepalajace sie zarowki pozycyjne przod 15x gasnace i mrugajace podczas jazdy ksenony-nieznajomosc przez serwis przyczyn i tym samym naprawy- prosze o podpowiedzi w tym temacie halasujaca roleta w bagazniku slaby lakier- duzo odpryskow na przodzie auta urywajaca sie klapka schowka i podlokietnika
~zawiedziony
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
urwala sie klapa od schowka przy zamykaniu hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahhahah ktora kosztuje 500zl audi wie o tym ze to ich wina technologiczna ale my placimy serwisy tez musza jakos zyc...uwaga zamykanie jednym palcem tez was nie uratuje od pekniecia! WIELKIE GOWNO!i to jest auto dla rodziny?
~Jarek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
zgroza!!! ulamala sie polka przy zamykaniu!!!a a zamykam ja jednym palcem....no i te przyciski szczegolnie od otwierania szyb robia sie biale schodzi ten czarny wynalazek.......ale to ogolnie dzieje sie na calej desce-uwazaj jak wlaczasz:) szyba jest delikatna (przednia)
~artur_mi
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Piszczące wycieraczki(ramię do wymiany), popalone żarówki mijania, stopu, pozycyjne. Uchwyt na trójkąt ostrzegawczy ułamany, wycieraczki pod nogami wsuwają się pod pedały(uchwyty wycieraczek uszkodzone) klapka podłokietnika ma ułamany zawias.
~Erni
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Co do drobiazgów, typowych usterek, uszkodzeń to: pękający zawias schowka, pękający klips w podłokietniku, słaba farba na przyciskach zamykania szyb, radiu, climatronicu, włączniku świateł-auta do 2002r a od 2003 zostało to już poprawione
~Grzegorz
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Narazie nic sie nie popsulo, nie odpadlo i nie trzeszczy, ale mam go dopiero pol roku, wiec zobaczymy...... Aaaaa... Zapomnialem o jednym: Slaba jakosc lakieru na przyciskach opuszczania szyb, klimatroniku i wlaczniku swiatel
~Krzysztof
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Auto kupione nowe w salonie. Przy 1700 km zapalił się check engine. Sewrwis wymienił jakiś przekaźnik - trwało to z 15 minut. Przy 20.000 km zapalił się napis airbag- poluzowała się jakaś kostka. Naprawa też błyskawiczna.
Audi A4 B6 Sedan