Lista ocen Audi A4 B8 (158) - Całokształt

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
auto fajnie jeździ, ale nie mam do niego zaufania, poza tym w serwisie traktują cię jak idiotę, który pyta się o auto zastępcze, skoro oni łaskawie naprawiają mi nowe auto
~Jarosław69
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
AUDI A4 2.0 TDI(170KM) AVANT QUATTRO to dobry komfortowy, cichy, oszczędny, nie za duży(zaleta), ładny samochód ale z tym silnikiem nie dający pełnej radości z jazdy.
~Tomasz
Limousine Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Bardzo przyjemne auto, bezawaryjne , świetne w prowadzeniu. Poezja w prowadzeniu na zakrętach i serpentynach. Napęd Quattro mistrzostwo świata,
~Tomasz
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Auto super przyklejone do drogi, kultura pracy na wysokim poziomie, zawieszenie i prowadzenie super. Boli trochę spalanie przy obecnej cenie ropy 8zl.
~STS
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Ponad 275 tys km i dalej bez zarzutu, silnik, skrzynia, zawieszenie, napęd - wszystko super. Z minusów - przydałby się większy zbiornik paliwa
~Mariusz
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Autko bardzo fajnie jeździ. Świetnie rusza ze skrzyżowania, pewnie pokonuje zakręty. W porównaniu do Opla Insigni- lepiej wyciszone, pewniej trzyma się drogi.
~Jacoxp
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Piekna linia nadwozia, nieco ciasny z tylu, ale bagaznik ok. Niestety, w porownaniu do mercedesa - bieda w srodku. Wszystko jako opcja zamiast w standardzie.
~Alex
Limousine 2.0 TDI 120KM 88kW
Stylistyka auta jak dla mnie wzorowa. Do tego oszczędny i "dynamiczny" silnik diesla. Zupełnie wystarczający w trasie jak i w mieście.
~Przemysław
Avant Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Super auto ,prowadzi się świetnie ,spalanie również nie duże no i komfort jazdy w końcu Audi to Audi,polecam

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu