Lista ocen Audi A4 B8 (158) - Całokształt

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jonagold
Limousine 3.0 TDI 240KM 177kW
Bardzo dobre autko. Wybor byl miedzy 330XD a A4 wlasnie. Wczesniej mialem juz 320D, wiec wiedzialem jak jezdzi BMW. Ogolnie na plus dla Audi srodek i przestrzen, reszta na podobnym poziomie.
~Chuck007
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Za te pieniądze można mieć szybszy, równie komfortowy i dwa razy większy samochód klasy średniej. No ale wtedy nie ma tych 4 fajnych kółek na masce i kierownicy. No i tylnej klapie. Poważny dylemat...
~Audi fan
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
Zastanawiałem się na SUV-em typu Outlander czy nowy Forester. Ostatecznie padło na Audi i jestem z tego wyboru bardzo zadowolony. Samochód jest rewelacyjny. Jakość wykończenia i materiały bardzo dobre.
~Tomasz
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
Auto super, prowadzenie bajka
~aprox99
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
Po przejechaniu 10tys.km postaram się o obiektywną ocenę.Zawieszenie super,reszta niezłe ale nie jest to klasa premium.F.mondeo opròcz zawieszenia był lepszym samochodem.
~Roman
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Świetna linia, bardzo komfortowy, dużo miejsca w środku, porównując do BMW trochę trudniejsza obsługa MMI (za dużo przycisków), bagażnik na 4 osobową rodzine wystarczajacy
~Benek
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Świetny silnik,zawieszenie,układ kierowniczy i tak naprawdę dopracowany w każdym najmniejszym detalu.Rewelacyjne spalanie nawet nie myślałem że takie auto może tak mało palić.
~Marcin
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Fajny samochód dający sporo frajdy z jazdy i przy tym nie powodujacy drenażu portfela :). Zewnętrzny wygląd samochodu postawionego na odpowiednią felgę - REWELACJA
~oli
Avant Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Chciałem sedana o sportowej duszy, wybór nie mógłby być lepszy, jakość wykonania, wyciszenie, audio, silnik, dla mnie bajka. Niby Passat to samo, ale jednak różnica jest we wszystkim.
~Olo
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Mała limuzyna o sportowych aspiracjach. Fantastyczne osiągi i rewelacyjne prowadzenie. Jakość montażu, materiałów bardzo wysoka. W codziennym użytkowaniu przeszkadza trochę... ciasnota