Lista ocen Audi A4 B8 (158) - Całokształt

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kszyh72
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Może ja trafiłem na felerny model ale przy przebiegu 128 tyś padła turbosprężarka, jakby tego było mało to zaczął przeciekać pompka płynu chłodzącego. Coś z tą jakością Audi szwankuje. Nie za darmo Audi zajęło 79 miejsce w angielskim teście jakości. https://www.reliabilityindex.com/top-100
~X5
Allroad quattro 2.0 TDI 143KM 105kW
Fajny samochod. Przesiadlem sie z X5 i no cóż, jest ciaśniej ale auto fajne do poruszania sie po miescie. Zwinne. Malo pali. W wiekszosci jezdze sam. Zwiekszony przeswit jest optymalnie dobrany. Zjedziesz bez problemu z asfaltu a i jadac po nim nie czujesz sie jak w suvie. To zaleta!
~kozik
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
Auto absolutnie nie jest złe, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny jest świetne, można by powiedzieć że najładniejsze w klasie, ale ogólnie nie wypada najlepiej, ma swoje wady, samochód ma nie tylko wyglądać!! Jeżdżę już od wielu lat i miałem bardzo dużo osobówek i mogę coś na temat samochodu powiedzieć.
~marcin.v
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Kolega powyżej wspominał o skodzie superb .Superb 2 jest jak dlamnie ( i nie tylko) wyjatkowo brzydkim samochodem - a jesli już człowiek ma wyłozyc na coś ponad 150 tys - to niech to już będzie ładne żeby sprawiało przyjemnoś a ine wygladało jak dwa zespawane samochody i do tego napompowane (superb)
~Rafał M
Avant Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Witam moja wersja to CGLC quattro w ciągu 2 lat zrobiłem nim 50k nalotu. Samochód sprowadzony był z Szwecji i z papierów wynikało że serwis był robiony dobrze.Z miejscem w środku jest tak że nie ma tragedii dla 4 osób dla 5 już średnio na trasy nie polecam (dłuższe trasy 800-1000km)
~Patryk
Avant Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Przesiadlem sie z Golfa 6 na bósemkę. Co do spalania..... przy automacie minimalne spalanie 6,1/100km , a tak srednio 7,5-8,5 przy normalnej jezdzie . wykonanie na 5tkę, nic nie skrzypi... żadne plastiki itp. Przyspieszenie niczemu sobie, do 100 km/h OK. Ogólnie Polecam
~LK
Limousine 2.0 TFSi 211KM 155kW
Auto z napędem na cztery koła i automatem sprawuje się wyśmienicie. Proszę się nie bać wysokiego spalania. Z mojego doświadczenia wynika, iż jest wyższe od manuala z napędem na przód o mniej niż 1l. Na pochwałę zasługuje także świetny system audio \"Symphony\".
~Vinci
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Ogólnie dostajemy samochód atrakcyjny wizualnie, który lepiej wygląda z zewnątrz niż w środku. Można mieć zastrzeżenia do plastików w środku coś jak Stilo albo Punto II. W porównaniu dotykowym do poprzedniej generacji Audi A4 to starsze wydaje się w środku fajniejsze.
~Pelek
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Autko genialne! Idealnie trzyma się drogi, układ kierowniczy perfekcyjny. Nie jeźdzę szybko, ale czasami na autostradzie idzie się zdziwić, że auto pędzi już 180 km/h. Silnik niezwykle dynamiczny. Małe, zwinne, szybkie autko z klasą, i świetnym wyglądem.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8
7,3
9,8
~Kacper
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Auto niby perfekcyjne, ale drażnią mnie strasznie małe wpadki producenta. Strasznie skrzypią plastiki. Lewe drzwi od kierowcy, podłokietnik z przodu, podłokietnik z tyłu. Potrafi to człowieka zirytować. Zimą trzeszczy półka z tyłu. Tragedia w aucie tej klasy.