Lista ocen Audi A4 B8 (158) - Całokształt

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kiner72
Limousine 2.0 TDIe 136KM 100kW
Na początku zaznaczę ,że jestem dość wybredny i nie będzie tu achów i ochów.Przesiadając się z Yarisa myślałem,że to będzie zamiana Kasztanki na Araba,niestety zawiodłem się troszkę. Jak na Audi trochę słabo.Spodziewałem się lepszej jakości.
~Lechu
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Auto bardzo dobrze wyciszone, wygodne, wysoka jakosc wykonania, materialy wewnatrz bardzo dobre, szybko nagrzewa sie wnetrze zima poniewaz jest dodatkowe ogrzewanie elektryczne dopuki nie nagrzeje sie uklad chlodzenia
~Gaetsby
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Bardzo dobry samochod, dobre materialy wykonczeniowe, wysoka jakosc, system MMI fukcjonalky szczegolnie w polaczeniu z nawigacja i wyjsciem na IPhona - latwy w obsludze. Piekna linia choc trzeba uwazac na przedni wystajacy zderzak.
~Mati
Allroad quattro 2.0 TFSI 211KM 155kW
samochod oceniam w skali 0-10 na 9- szczegolnie podoba mi sie silnik i jego osiagi nie wierzylem jak sie sam nie przekonalem jak mozna wydusic z benzyny 2.0 takie osiagi - ladna sylwetka troszeczke brakuje miejsca w drugim rzedzie
~ZAK
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Piszą o tym aucie, że najlepsze w swojej klasie. I to jest najlepsze auto w tej klasie. Z całym szacunkiem dla wszystkich innych marek. No, może nowa C-klasa? W nowym A4 dopracowano każdy szczegół. Perfekcja. Można się zakochać.
~Pablito_0
Limousine 1.8 TFSI 120KM 88kW
Auto jest godne polecenia. Jest w rodzinie ponad 5 lat i sprawuje się bardzo, bardzo przyzwoicie. Jakość materiałów, użytych do wyprodukowania tego pojazdu, jest conajmniej bardzo dobra.
~Piotr
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Przejechalem autem 60 tys jak dla mnie silnik kupa złomu ciągle warsztat jak ie czujnik cisnienia paliwa to wtryski :/ jeżeli chodzi o wygląd jest mega :) ale awaryjność spora nie polecam
~IndiaPapa
Avant 2.0 TFSI 211KM 155kW
Auto świetnie się prowadzi, silnik jest mocno responsywny, dużo możliwości tuningu/polepszania osiągów - katalizator i ECU - do ok 250KM, intercooler FMIC i turbina K04 to dodatkowe 50KM.
~Piotr
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Generalnie jestem z autka bardzo zadowolony - da się nim przemieszczać bardzo oszczędnie (spalanie ok 6L) a czasem, kiedy trzeba można je na prawdę sprawnie rozpędzić do prędkości maksymalnej
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8
7,3
9,8
~kamczatka
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Jestem rozczarowany. Auto rozreklamowane, drogie i nie wiele wzamian. Serwisy planowe b.drogie a miedzy nimi dodatkowe naprawy jeszcze drozsze. Ogolnie, to droga przyjemnosc i nie warta tych pieniedzy.