Lista ocen Audi A4 B8 (158) - Całokształt

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dump
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Jest OK ale jak za ta kase to oczekiwalem czegos wiecej. Teraz zaluje ze nie wziolem jeszcze raz BWM 5 albo Volvo V70 lub A6 i dalem sie namowic na mniejszy model. Troche w tym mojej winy bo nie mialem czasu go przetestowac (nie mieli go jeszcze w salonie jak zamawialem), no i wpadla mi w oko jego linia nadwozia. Mysle ze jak sie ktos przesiada z mondeo lub vectry to bedzie super.
~Sara
Limousine 3.0 TDI 240KM 177kW
Auto bardzo fajne, serio jestem z niego mega zadowolona! Idealne dla takiej kobitki jak ja - jest wygodne, tanie w utrzymaniu, szybkie i ma dużo miejsca z tyłu przez co można się zabawić ze swoją drugą połówką na tylnich siedzeniach ;) Sama nagrałam z moim byłym dużo materiałów, z resztą można to sprawdzić na moim insta @zajmesietoba
~andos
Avant Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Bardzo dobry samochód na dowolną trasę poza off road. Przyzwoity bagażnik. 100% niezawodności. Bardzo umiarkowania konsumpcja paliwa (średnio 6.8l/100 km). Komfortowa jazda do pełnego zakresu prędkości (do 220 km/h), niezależnie od warunków pogodowych. Jedyny mankament - dodatkowy ekran wygląda jak przyklejony na kropelkę do deski notebook.
~Mariusz
Allroad quattro 2.0 TDI 170KM 125kW
Dlugo zastanawialem sie nad zakupem audi a4 b8 allroad bo to moje 1 audi i zrozumialem ze to byl najlepszy wybór jaki do tej pory zrobilem. Allroad wyglada suoer jezdzi sie jeszcze lepiej mam 170 podkrecone na 200 egr off dpf on i bez zawachania polecam wszystkim zakup takiego auta. Moze w przyszlosci bedzie mnie stac na nowsze ale juz zawsze zostanie Audi
~artur_migdał
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
auto na plus, posiada kilka rzeczy które mnie denerwują np: trzeszczące plastiki w przestrzeni bagażowej, albo nie odczuwalna moc przy 4-5 pasażerach. Prezencja samochodu na 6+, środek na 5+, koszty utrzymania w zwykłych warsztatach oceniam na normalny poziom ( rozrząd w golfie V 2005 1.9 TDI 1000 zł, natomiast w audi A4 B8 FL 2012 11000 zł
~Bloku
Avant 3.0 TDI 240KM 177kW
Wyśmienity samochód o zgrabnych wymiarach z bardzo proporcjonalnym designem no i z super nowoczesnym silnikiem V6TDI, który zadziwia zwinnością, kulturą pracy oraz cichą pracą. Jednocześnie super niepozorny wóz który wygrywa praktycznie z każdym autem podczas prób przyśpieszania. Nie mam z tyłu oznaczenia silnika co potęguje zdziwienie u wielu kierowców.
~Krystian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Uważam, że to świetny samochód, ma kilka wad: fatalną skrzynię, trochę dużo pali, nie jest tak wyciszony jakby się oczekiwało. ALE - jakość wykonania, świetne prowadzenie (układ kierowniczy/zawieszenie), wytłumienie nierówności, agresywny i robiący wrażenie wygląd sprawiają że bardzo się cieszę że go wybrałem - kupiłbym jeszcze raz !
~byk1970
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Ogólnie samochód oceniam bardzo dobrze. Mam go od nowości, użytkuję sporadycznie, z reguły na dłuższych trasach. Ważne jest, aby olej w silniku wymieniać co 10 tyś, lub co rok, nie ma problemu ze zużywaniem oleju przez silnik, w myśl zasadzie jak się dba tak się ma . Pomimo kilkunastu lat posiadania nie mam zamiaru go sprzedawać.
~Tomasz
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Audi to szajs. Kupiłem samochód z 2010 roku z wadą konstrukcyjną silnika, która była znana praktycznie po pierwszym roku funkcjonowania silnika. Szanująca się firma dokonałaby gruntownych napraw jeszcze w okresie gwarancyjnym lub później w ramach akcji serwisowej. A, tak bujaj się sam kliencie. To pokazuje solidność firmy.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8
7,3
9,8
~Andrew
Avant 2.0 TFSI 211KM 155kW
Polecam! uważam,że produkt audi jest lepszy od konkurencji co przyznał mi nie jeden użytkownik bmw 3 i merca klasy c.Auto jest piękne,w mojej konfiguracji bardzo przytulne w środku (wszystko czarne + pakiet oświetlenia.)Daje dużo frajdy i poczucie bezpieczeństwa,urzekający napęd quattro ,mam nadzieje że będzie nie zawodne,