Lista ocen Audi A4 B8 (158) - Całokształt

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krychu
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Autko solidne , moje jest akurat w wersji sline od zakupu wymieniłem cewki oraz świece bo trochę poszarpywalo co rozwiązało problem , prowadzi się bardzo dobrze , sportowe siedzenia w długa trasę troszkę niewygodne , Servo trochę ciężko chodzi, ogólnie jak dotąd niewiele złego mogę o tym samochodzie powiedzieć , miałem przedtem toyote avensis i jak narazie audi wygrywa, choć nieomieszkam powiedzieć ze toyote tez bardzo dobrze się prowadzi.
~Michał
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Samochód kupiłem jako 11 letni z przebiegiem 220 tys km Z samochodu jestem bardzo zadowolony. Jest dobrze wyciszony, przestronny i świetnie się prowadzi. Jakość materiałów we wnętrzu jak i spasowanie na wysokim poziomie, czuć markę premium. Z rzeczy uciążliwych na codzień jest brak podgrzewanych lusterek (myślałem że jest to oczywiste wyposażenie, jednak nie...) Auto wygląda na masywne i solidne, tak samo jest we wnętrzu.
~Radek.
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Auto ogólnie średnio... Przez okres 3 miesięcy włożyłem w nie ok 9 tys zł. Układ paliwowy ( wtryski pompa) później amortyzatory, klimatyzacja się rozszczelniła i jeszcze kilka rzeczy... Wyciszenie i wygoda jak najbardziej na plus, ale to tylko tyle bardzo słabo dopracowane auto, czegoś więcej się spodziewałem po Audi, kupujłem to auto z myślą że będę spokojnie jeździł bez awarii ale jednak się przeliczyłem...
~Waldek
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Czytałem opinię ludzi o tym aucie, szczególnie te negatywne, odniosłem wrażenie że osoby te chyba nigdy takiego auta nie posiadały, lub kupiły je od Niemca z odkręconym licznikiem o 200 tys km. Dziwię się, że ktoś kupuje Sedana i narzeka, że nie ma tyle miejsca co w Kombi. Ja osobiście chciałem sedana, lekki zwinny 170 KM, na 1400 kg masy, zwija asfalt. Auto jest idealne, komfort dla 2 osób z dwójka dzieci, REWELACJA !
~Lukasz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Moja opinia może się Państwu przydać - przejechałem już ponad 200.000 km - często w długich trasach. Uważam że to zacne auto, prawie niezawodne, wygodne w długich trasach i do tego prestiżowe (mimo że to nie BMW czy Mercedes). Dopracowane w prawie każdym szczególe. Polecam to auto pod warunkiem zakupu z pewnego źródła (często widać na portalach używane auta z nierealnym przebiegiem - trzymajcie się od tego daleko).
~Marcin
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Zrobiłem nim już 80tys km. Bardzo trwałe auto, solidne, troszkę też toporne. Oszczędne o przyzwoitej mocy. Mimo 270tys.km przebiegu auto w środku jest prawie jak nowe. Testowałem bmw 3 i mercedesa w204 i jest od nich zdecydowanie lepszy.Lakier gruby i odporny. Nie kupujcie bitych złomów od handlarzy których cena jest o 5 tys. zł tańsza od średniej z ogłoszeń.Ale to taka ogólna, trywialna porada.
~Emtek
Avant Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Auto nowe, odebrane m-ąc temu z salonu. Żadnych zastrzeżeń co do jakości i funkcjonalności. Wygląda ślicznie, jeździ jeszcze lepiej. A mam porównanie - miałem nową Hondę Accord, nową Kia Sportage, Subaru Imprezę i nowego Forda Mondeo. Ten model przebija je wszystkie, niestety też ceną. W środku cisza... prawie żadnego dźwięku silnika, nie ma skrzypienia kokpitu, wszystko przyjemne w dotyku.
~enzo
Allroad quattro 2.0 TFSI 211KM 155kW
Jak dla mnie samochód idealny na polskie drogi. Genialne zawieszenia i jakość wykończenia. Silnik również tak bym ocenił gdyby nie wysokie zużycie oleju. Auto prowadzi sie jak samochód osobowy a trakcja i uzytecznośc dzieki quattro pozwala wjechac gdzie większość innych aut nie daje rady. Fak że te rzeczy to raczej dobre samopoczucie właściciela niż codzianna potrzeba ale kilka razy naprawdę się przdało:)
~Fliesentechnik
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
W porównaniu do Passata b6 znacznie mniej miejsca ale wyraźnie lepiej się prowadzi. Silnik o tej samej pojemności ale trzy konie więcej robi różnicę nie tak w mocy jak w bezawaryjności motoru. 140KM miałem i odradzam. Sypie się zawsze i wszędzie. Jeśli ktoś ma zamiar kupić audi 2.0 tdi 143 KM to zapewniam że jeśli egzemplarz jest zadbany to się nie zawiedzie. Polecam.

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Lukas
Allroad quattro Facelifting 2.0 TFSI 211KM 155kW
Auto sprawuje się dobrze, pomimo intensywnej eksploatacji nie najgorzej wytrzymuje stan naszych dróg. W ciągu roku eksploatacji pomiędzy 70 a 90 tys zdarzyło się kilka drobnych awarii: konieczność wymiany łożyska, przewodu gumowego w silniku itp. Nie zawiodło również w całkiem trudnym terenie - kilka cm zapasu w zawieszeniu oraz napęd 4x4 potwierdziły swoją przydatność.