Lista ocen Audi A8 D2 Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW 1994-1998 (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~info@studiomastering.net
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Rozwiązane to jest na najwyższym poziomie, 2 strefowy "climatronic", działa idealnie, grzeje i chłodzi, elektrycznie ogrzewane lusterka, przednia szyba, dysze spryskiwaczy, słowem świetnie, bez zastrzeżeń. Na postoju włącza się chłodzenie bo w szyberdachu jest bateria słoneczna, która zasila wentylację i jak się wchodzi do auta to nie ma zaduchu. Nie mamy webasto ale do 30 minut jest postojowe ogrzewanie wykorzystujące ciepło silnika. Fotele...
~A8
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Znakomita klima która potrafi chłodzić tak, że nie dmucha nigdzie zimnym powietrzem a wnętrze jest schłodzone. Dach elektryczny ma baterię solarną, dzięki której nigdy nie jest w środku gorąco gdy samochód stoi w słońcu nawet w bardzo upalny dzień. Wszystkie fotele są ogrzewane z 6-ma stopniami regulacji i czujnikami czy siedzi na nich pasażer. Nie ma tutaj absolutnie żadnych słabych punktów, wszystko jest rozwiązane rewelacyjnie.
~dj_tygrys
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Wentylacja przy sprawnej klimatyzacji jest ok, ogrzewanie trochę gorzej mam wrażenie że w moim poprzednim aucie było cieplej. Dużo czytałem i może to być wina nie sprawnego sterowania klimatronikiem oraz termostat, na pewno teraz przed zimą to naprawię i zrobię poprawkę oceny.
~benchi@o2.pl
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Klasa zobowiązuje. Grzeje szybko i skutecznie. Chłodzi wydajnie. Jedynie po deszczu lub myjni zbiera się gdzieś woda i szyby jakiś czas mocno parują. Zdziwiłbym się gdyby były większe zastrzeżenia do tego punktu.
~MorgothV8 (GG: 4728811)
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Klima 100% spoko, chłodzi jak szalona, grzanie dupska też loozik, ogrzewanie także działa skutecznie, żadnego parowania szyb, żadnego smrodu grzyba z klimy (wymieniłem filtry). Generalnie 5/5
~mireklublin@vp.pl
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Albo mam pecha albo tak to jest w tym modelu juz dwa razy zalalo mi wnetrze auta bo ponoc zapchaly sie odplywy od klimy i nagrzewnicy mimo wymiany systematycznej filtrow
~MARRO
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
WSPANIAŁY 2-STREFOWY CLIMATRONIC CHŁODZI W UPALNE DNI NATOMIAST EFEKTYWNOŚCI GRZANIA JESZCZE SZCZERZE MÓWIĄC NIE SPRAWDZAŁEM BO NIE MIAŁEM OKAZJI.
~jaano
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
klimatronic + el.szyby+el.szyberdach - jaka chce temperature taka mam - bajka nawiewy takze z tylu na konsoli i slupkach po bokach i na nogi!!
~JAGIEL
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
chcesz zimno masz cieplo prosze jest siedzenia potrzebuja 4 minuty zeby grzaly na maxa
Dziennik kosztów dla Audi A8 D2 Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
6,3
16,7
~Ożeh
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Chłodzenie super, z ogrzewaniem zimą są małe problemy, troche to trwa. Ale Ogrzewanie siedzeń pomaga.
Audi A8 D2 Sedan