Oceny Audi A8 D2 Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW 1994-1998

Audi A8 D2 Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW 1994-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A8 D2 Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW 1994-1998

~dj_tygrys
Audi A8 D2
Ocena całościowa według mnie będzie między 4 i 5 z racji tego iż auto jest już długo w rodzinie i nigdy nie zawiodło, choć spotkałem się z opiniami, że jest awaryjne, mój egzemplarz nigdy mnie nie zawiódł, nawet na łysych letnich oponach w tęga zimę zawsze dowiózł bezpiecznie. Auto wymaga serca i uwagi ale koszty serwisowania bez problemu są do ogarnięcia.
~Kierowca ze slaska
Audi A8 D2
Auto polecam wszystkim ktorzy kochaja podruze po drogach na swiecie,naprawde dobry samochod
~jaano
Audi A8 D2
Mam auto dopiero miesiac i jestem b. zadowolony, mimo ze ma 10lat to wyglada na 3-4 lata(aluminium i dobry zadbany lakier), do tego plynie sie nie jedzie, duza moc zawsze dostepna - robi wrazenie!! wykonczenie na b.dobrym poziomie,

Usterki Audi A8 D2

Audi A8 D2 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Ożeh
Audi A8 D2
Ogólnie super auto o ponadprzecitnych właściwościach jezdnych i dynamiczne. Koszty apraw i czesci nie powinny przerażać. Te wydatki które poniosłem na naprawy to po przjchaniu 60 tys km. od wymiany rozrzadu do wymiany są do zrobienia różne rzeczy ale w międzyczasie nie ma problemów żadnych!
~ZANJAC
Audi A8 D2
Nigdy wcześniej nie jeżdziłem lepszym samochodem nie zamienię go na mercedesa ani na BMW
~Dami [email protected]
Audi A8 D2
Żaden samochód francuski, japoński itp. mu nie dorówna
~benek
Audi A8 D2
Samochód może się cały czas podobać, ma dość klasyczne i ponad czasowe kształty. Mi się cały czas podoba szczególnie z tyłu bo przód niestety wygląda jak popularne A4/A6. Może zwrócić uwagę szczególnie za ułamek ceny nowego samochodu możemy kupić używany samochód i jeżdżący. Niestety jak jeżdżący to jest już loteria. A naprawy w tej bryczce niestety potrafią w ciągu roku kosztować nawet dwa razy więcej niż kosztuje sam samochód - jest to...
Audi A8 D2
Jezdze ta marka od1999r.A8-4,2benz.Quatro-to dla mnie bezpieczenstwo,dynamika,wygoda i prestiz to jest dokladnie jak moja zona-tez oprocz tego ma kilka wad i jak w przslowiu "nie dlatego,ze lecz pomimo ze"-to dobry sam. I najwazniesze-jest nierdzewny jak nasza milosc malzeniska
~R. S.
Audi A8 D2
Ogólnie A8 jest wspaniałym autem, troszke kosztownym w utrzymaniu ale za to dającym dużą przyjemność z jazdy. Przeważnie w pokonywaniu dużych tras.
~Zii 3
Audi A8 D2
Trudno znaleźć lepszą limuzynę, prawdopodobnie takiej nie ma!
Audi A8 D2 Sedan