Lista ocen Audi A8 (341)

~psnioch@interia.pl
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
PRZECZYTAJ TĄ OCENĘ !!!!!!!!!!!!!! Doskonale z małym minusikiem no bo.. tak :)) Są nowe fury za 500 000zł i tam mozna dawać doskonale z + :))
~Janusz z Londynu
Audi A8 D3
Sedan 3.7 V8 280KM 206kW
biorac pod uwage wiek samochodu, to mysle, ze mozna dac za caloksztalt 5-. awaria hamulca recznego i mechanizmu zamykania bagaznika troche popsula radosc uzytkowania. poza tym auto sprawuje sie poprawnie. mam nadzieje, ze kiedys bedzie mnie stac na nowsze :-)
~info@studiomastering.net
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
W sumie niewielu ludzi uświadamia sobie różnicę pomiędzy KLASAMI samochodów. Mamy klasę compact, niższą średnią, średnią, wyższą średnią i wyższą-luksusową. Nie można porównywać auta, które nowe kosztuje 470 tysięcy do Toyoty Avensis czy Forda Mondeo, które nawet w najlepszej opcji kosztują koło 100 tysięcy, bo to nie jest ta klasa. Samochód wygląda po prostu przepięknie, tak na zewnątrz jak i wewnątrz. Po kilkunastu latach od nowości wciąż...
~giecex
Sedan 2.5 TDI quattro 150KM 110kW
autko polecam wszystkim tym co lubią komfort wygodę i indywidualność bo choć są to auta stare prezentują się wspaniale i jest ich niewiele bo większość się boi wysokich kosztów eksploatacji a tak do końca nie są one takie duże a autko jest naprawdę suuuuper !!!
~Aleksander
Sedan 3.3 TDI 225KM 165kW
jeżdżę VOLVO V70 '98 (rewelacyjna marka - niewiele ustępująca A8 - o dziwo o niebo lepsza niż A6!!! ) BMW 3-starszą i 5-nową i 7-starsza - wydaje mi się że nowa 5 -ka może konkurować z A8 - jednak brak QATTRO no i cena dwa razy wyższa! O Mercedesach (E+S nowei starsze) się nie wyrażę gdyż moderator nie puściłby moich słów - a tak mi się podoba z zewnątrz!
~PG808
Sedan 4.2 300KM 221kW
Reasumujac auto godne polecenia. Najbardziej wersja po faceliftingu.Szybka, komfortowa limuzyna ze sortowoym zacieciem. Bogate wyposazenia, mocny silnik, automat, naped na cztery kola robi z niej postarch dla BWM,Mercedesow a nawet mocnych turbo doladowanych SUBARU i EVO. W wzomcnionej wersji S8 z reczna skrzynia begow bezkonkurencyjna !!!
~Slawek Bielsko-Oxford
Sedan 4.2 300KM 221kW
moze to nie veyron ale to naprawde solidna niemiecka robota, gdzie odnajdziesz harmonie ducha spokoj i adrenaline,
~ krisvw@o2.pl
Sedan 4.2 300KM 221kW
obecnie za ta cene to chyba nic lepszego sie nie kupi... naped na cztery kola, 2 strefowa klima, atermiczne, podwojne szyby, spalanie w miescie na poziomie 19litrow gazu! ja nie mam wiecej wymagan ;)
~MorgothV8 (GG: 4728811)
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Auto jest super, ma jak opisałem drobne wady, ale generalnie nie widzę nic lepszego do kupienia, a drobne usterki w 13 letnim krążowniku to norma. Poprzednie moje auto A4 było bardziej awaryjne niż ta A8

Usterki Audi A8

Audi A8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~d.radzio@wp.pl
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
AUTO JEST DOSKONAŁE !!! ma 14 lat a wygląda nadal elegancko, niesamowite jest to iż w 94 roku człowiek był w stanie zrobić taaakie auto, niewyobrażałem sobie tak wielkiej różnicy pomiędzy a8 a zwykłym samochodem. Nikt nie chce mi wierzyć że to auto ma tyle lat. Dobra rada : kupować pojazd tylko serwisowany! nie musi mieć super małego przebiegu tylko musi być zadbany. Nie oszczędzć na serwisowaniu jak trzeba coś naprawić lub wymienić oleje...
Audi A8