Oceny Audi Q7 I SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW 2005-2009

Audi Q7 I SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW 2005-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi Q7 I SUV 3.0 TDI quattro 233KM 171kW 2005-2009

~Wildlifestyle
Audi Q7 I
Bardzo przyjemny duży czołg-ogrom robi wrazenie.naped -rewelka.ale w mieście (relatywnie małym, gdzie trasy do 10km) silnik się nie dogrzewa , a spalanie wtedy to 15-20lts. W Trójmieście w godzinach szczytu 19.8lts. nie warte tego.przy takim.spalaniu lepiej jeździć duża benzyna
~Szeryff
Audi Q7 I
Dotychczas najlepszy wóz jaki prowadziłem a miałem ich kilka.
~Szczęśliwy posiadacz
Audi Q7 I
Q7 jest według mnie jednym z najładniejszych i najbardziej komfortowych suvów dostępnych na rynku. Jeździłem nowym ML, Volvem i X5 ale komfort w Q7 jest nieporównywalny. Jakość wykonania wnętrza jest wyśmienita, nic nie trzeszczy, stuka, puka wszystkie plastiki są miękkie i miłe w dotyku a ergonomia stoi na bardzo wysokim poziomie. Miałem kiedyś mercedesa s-klasę i ciągle były problemy z pneumatycznym zawieszeniem (błędy, błędy, błędy). W Audi...
Audi Q7 I
dość długo nie umiałem ustawić pozycji kierowcy, Siedzenie gniecie pod kolanami. Poza tym tak zupełnie normalnie. Żadna rewelacja
2,5
~jutrp
Audi Q7 I
Auto fajne z wyglądu jednak silnik to pomyłka , bardzo słaby jak na tak cięzkie auto , niby diesel a spala więcej niż niejeden benzyniak , w srodku się zdziwiłem bo jakość plastików jest tandetna i to bardzo.Ogólnie zawiodłem się
~Pelini
Audi Q7 I
Auto idealne, pomimo iż troszkę tandetne w środku (ale to kwestia gustu). W porównaniu do SUVów Mercedesów / Lexusów / Toyoty / Volvo / Porche zdecydowanie najładniejsze oraz najbardziej komfortowe. Stanowi idealny kompromis dla osób lubiących dużo i szybko podróżować oraz od czasu do czasu wyjechać w teren i nie utknąć w pierwszym napotkanym błotku. Nie raz zdarzyło się już wyciągać na oblodzonej nawierzchni Nisana Patrola. Silnik 3.0 -...
Audi Q7 I
Ogólnie bardzo dobry samochód. Ma kilka wad o których niżej, ale wygoda na długich trasach, właściwości jezdne, komfort są bardzo wysokie. Następny też będzie taki sam.
~łukasz
Q7 po 3 latach użytkowania z czystym sumieniem mogę ocenić na ocenę BDB
~SENIOR
Audi Q7 I
Q7 Z 3,0 TDI TO PORAŻKA , ZA SŁABY MOTOR DO TEJ BUDY. AUTO NIC NIE JEDZIE , SPALANIE SPORE, WYGLĄD ZAJEBISTY , OGÓLNIE PRZEREKLAMOWANE , POLECAM INNE JEDNOSTKI NAPĘDOWE W BENZYNIE , POD MASKA MUSI BYĆ MINIMUM 280KM. POZDRAWAIM SERDECZNIE.
~klient
Audi Q7 I
ciut za twardy na nasze drogi - autmatyczna skrzynia mogłaby szybciej zmieniać przełożenia, bagażnik za płytki - inne rzeczy ok