Lista ocen BMW Seria 3 E36 Coupe (95) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roadrunner(lukas.kempo@wp.pl)
Coupe 328 i 193KM 142kW
Jakosc produktow spod znaku BMW zawsze byla "top quality". Tak jest i w tym przypadku. Zdecydowanie wole kupic taka bete niz np. nowa skode fabie - cena za zadbany egzemplarz niemal taka sama. Ja kupilem i nie zaluje. Jezeli sie sprawdzi i nie bedzie sie psula to nastepne auto tez bedzie bmw, ale oczywiscie wieksze i V8.
~Mario
Coupe 318 is 140KM 103kW
Dla mnie interes życia. Niemal najtańsze auto jakim jeździłem a mało które było w czymkolwiek od niego lepsze! Za dobrze wyposażony egzemplarz w naprawdę w idealnym stanie warto wydać i 20 tysięcy, bo według mnie pod wieloma względami oferuje więcej niż E46, nie mówiąc o innych autach.
~luki0170@wp.pl
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
Tak jak wspomniałem wcześniej dobrze utrzymane BMW = dość wysoka cena jak na dany rocznik auta (ale przecież nie jeździ się rocznikiem ;) ), za tzw perełki, których niestety bardzo mało jest w Polsce trzeba troszkę sianka wydać ale na prawdę się opłaca bo te auta w dobrym stanie są warte tych pieniędzy ;)
~turek737@wp.pl
Coupe 318 is 140KM 103kW
Tu ciężko coś powiedzieć z racji tego ,że rynek jest pełny zakatowanych egzemplarzy i tylko fakt, że jest to dobry samochód pozwala nam obserwować je poruszające się po naszych drogach. Jak sie uda upolować dobry model to najczęściej ktoś go tanio nie odda. (nie jest to regułą )
~adek24
Coupe 323 i 2.5 170KM 125kW
za dobre BMW trzeba niestety dobrze zapłacić - nie oczekujcie cudów po aucie z bogata historia. A druga strona medalu to ze za dobre BMW ktos wam dobrze zaplaci:) jakby ktos sie zastanawial nad takim to proponuje 328 ktory tez nie pali wiele wiecej a frajdy jeszcze wiecej.
~Benek
Coupe 316 i 102KM 75kW
Swój egzemplarz kupiłem za 3600,- i uważam, że to był najlepszy zakup mojego życia. Wątpię, żeby w tej kwocie można było kupić pojazd, który jest sprawny i tak dobrze się prowadzi. W 2021 roku za taki egzemplarz trzeba wydać od 5000 do 7000 zł.
~BODEK
Coupe 328 i 193KM 142kW
CENY SZCZEGÓLNIE TERAZ CZASEM AŻ ŚMIESZNIE NISKIE,ALE POLECAM DOŁOŻYĆ I KUPIĆ DOBRE AUTO A NIE TAKIEGO KONDONA,BO TE SAMOCHODY NIE MAJA LEKKO I JAK KTOŚ NIE DBA TO PRZYSŁOWNIE SIE MOŻE SPRAWDZIĆ;) A JAK ZADBANE TO TYLKO "B"EZPIECZEŃSTWO "M"OC I "W"YGODA
~manijo
Coupe 318 is 140KM 103kW
drogi przy kupnie ale jak kupiel 8 letni a teraz bede go sprzedawal to jeszcze cos wezme za niego a nie oddam na zlom a czesci taniocha chyba ze sie chce kupowac orginaly to jezusie zlituj sie, na szczescie zamienikow do wyboru i koloru
~lukaszol343
Coupe 318 is 140KM 103kW
jest to samochód stary ale w dobrym wyposażeniu może konkurować z samochodami z lat 2000-2008. ceny samochodów w dobrym stanie niestety wysokie. złomu nie polecam kupować bo to co oszczędzimy na kupnie włożymy i tak w naprawę.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Coupe
10,8
11,0
~Joshi
Coupe 318 is 140KM 103kW
Do 10.000PLN ciężko kupić zadbane, serwisowane auto, bez przejść, jednak mając do wydania około 15.000PLN można nabyć piękny model, z Niemiec czy Holandii, niekoniecznie od młodego łebka, ale od starszego pana.
BMW Seria 3 E36 Coupe