Lista ocen BMW Seria 3 E36 Coupe (95) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~menel_m
Coupe 318 is 140KM 103kW
Samochod ma swoje lata ale tez kosztuje niewiele. Za 2000euro + oplaty kupiłem auto niebanalne i solidne. po założeniu gazu(niektorzy nie popieraja takich decyzji) jeżdze za niewielkie pieniadze i dlatego uwazam ze bylo warto.
~Radosc z jazdy
Coupe 318 is 140KM 103kW
Zadbane Bmw jest warte każdych pieniędzy a zajeżdżone po małolacie i burak-tuningu jest g..no warte bo to co trzeba do niego dołożyć aby mieć radość z jazdy może przekroczyć jego wartość.
~Marecki
Coupe 328 i 193KM 142kW
Tak jak już wcześniej pisałem podstawową sprawa jest stan techniczny to za niego płacimy nie za rocznik w dowodzie. Ja za swoją zapłaciłem sporo ale wiem że były to dobrze wydane pieniądze
~Robert92k
Coupe 320 i 150KM 110kW
Doskonały. Za cenę ok. 10tys. zł mamy auto niemalże w idealnym stanie, oczywiście idealnym-idealnym bo E36 jest autem o które trzeba odpowiednio dbać i pielęgnować aby służyło długo.
~binladen999@interia.pl
Coupe 316 i 102KM 75kW
Ładne, dynamiczne, świetnie jeżdżące i w miarę ekonomiczne auto za parę tysięcy. Warto, ale nie należy oszczędzać przy zakupie. Bo później się to znacznie odbije na domowym budżecie.
~szwedu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Te auta teraz są naprawdę tanie . Części zamienne można dostać od reki , nawet części typu silnik maglownica dyferencjał można dostać z aut angielskich czy zachodnich na allegro.
~znawca
Coupe 318 is 140KM 103kW
Jak na ten rocznik to naprawde bardzo wytrzymale auto.Blachy w bdb stanie,material z ktorego samochód jest wykończony wewnatrz jest naprawde bardzo wysokiej jakości
~Matimes86@wp.pl
Coupe 316 i 102KM 75kW
troche przydrogo dalem jak na stary samochod, ale w ogolnej ocenie nie zaluje, lepiej kupic drogi i dobry, niz tanie padlo, tymbardziej jezeli chodzi o bmw coupe
~Misiek ze świętego miasta
Coupe 320 i 150KM 110kW
warto zaplacic wiecej za zadbane e36 ceny aut sa dosc wysokie ale chyba zle to o marce nie swiadczy?!15letnie bmw kosztuje tyle co 8 letnia alfaromeo.nie zaluje
~Honeker
Coupe 320 i 150KM 110kW
Za niewygórowaną kwotę jest to auto z którego będziesz na PEWNO zadowolony - jedyny warunek to znaleźć samochód 100% bezwypadkowy (nie jakieś cuda składane z ćwiartek).
BMW Seria 3 E36 Coupe