Lista ocen BMW Seria 3 E46 (459) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 573 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sochol
Cabrio 320 i 170KM 125kW
Nie przypominam sobie by coś się regularnie psuło z tego typu drobnostek. W takim samochodzie jeżeli coś jeszcze się nie popsuło to znaczy że już będzie działać do końca.
~Affgan
Touring 320 Ci 170KM 125kW
Oprócz drobnych usterek typu spalona żarówka, zepsuta pompka spryskiwaczy, i regeneracja alternatora jeszcze nie miałem okazji sprawdzić co się w tym aucie psuje.
~deree
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
2 x raz padły wycieraczki w czasie powrotu. Pojawiła się rdza na nadkolu. I kilka innych. Sprężyna z tyłu, łączniki stabilizatorów, odkleja się tapicerka dachu, woda pod dywanikami.
~Dawid
Sedan 2.0 318i 143KM 105kW
Nie wiem czy to wina przebiegu ale po 220k zaczyna powoli siadać elektronika i niektóre czujniki są do wymiany. To raczej kwestia normalnego zużycia się części.
~Rafał
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Praktycznie ich brak, jedyne, które się pokazały są do rozwiązania w 30 minut przy pomocy forum. Większość Polaków robi to w domu i chętnie się tym dzielą na różnych forach.
~marcin.s
Touring 318 d 115KM 85kW
zawieszenia mogłoby być bardziej trwalsze i wytrzymalsze z drugiej strony jakby było mniej dziur to ehh... nierealne raczej a wiec pozostaje wymieniać i cieszyć się jazdą
~voyciex
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Pierdo?y i pierdo?y. Ca?y czas drobnostki wychodz? w wi?kszo?ci za grosze. Czasoch?onne i takie, kt?re mo?na w 5 minut usun??. Wszystko zale?y od naszej obrotno?ci.
~Paweł
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Z czasem padają czujniki np. oleju. Układ chłodzenie to słaba strona silnika. Musiałem wymienić zestaw naprawczy zamka drzwi kierowcy. Szyba przednia od pasażera coś mi wolno zamyka.
~Majuś
Coupe 320 Ci 150KM 110kW
Jak narazie w ciągu 6 miesięcy psuły się same pierdoły , zawieszenie przód (takie już kupiłem) , czunik cofania , czujnik położenia wałka rozrządu , brak poważnych usterek.
~Fifennn
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Czujnik zajętości fotela pasażera, centralny zamek lewych drzwi, przycisk otwierania klapy bagażnika, rolki napinaczy pasków silnika, uszczelka pod filtrem oleju.