Lista ocen BMW Seria 3 E46 (459) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 573 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Diego
Coupe 325 Ci 192KM 141kW
Narazie tylko częsci eksplatacyjne ( moze dlatego że samochód było od nowości serwisowany w ASO), lepiej kupić drogi egzemplarz a zadbany niż potem dokładać do złoma Ale to każdy ,,centus\'\' nauczy się z czasem.... Jedynie lusterko elektryczne uleglo uszkodzeniu i nie działa.
~jkowals@wp.pl
Touring 320 d 150KM 110kW
Oprocz problemow z elektronika nic sie nie dzieje - raz przestal dzialac tempomat przy probie wlaczenia go przy 30 kph - pomogl restart silnika :) Ciagle zbieraja sie bledy czujnika fotela pasazera w module sterujacym Airbagami co powodue swiecenie sie kontrolki poduszek.
~potarkus
Sedan 2.0 318i 143KM 105kW
mam problem z przyciskiem otwierającym bagażnik, który mimo kilku podejść (naprawa wiązki, sprawdzenie listwy) nadal szwankuje i czasem wariuje centralny zamek, ale to bardzo rzadko, poza tym jest git, wszystko na ten moment śmiga bez zarzutu.
~Mateusz
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Nie ma irytacji ale zdarzają się drobne usterki jak np uszkodzony ślizg podnośnika szyb, czy tzw mata obecności pasażera, którą można łatwo dezaktywować. Jednak wszystko do ogarnięcia nawet w garażu. Ogółem nie wpływające na zdolność do jazdy.
~Szymon
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Zawsze znajdziemy coś do zrobienia. Jak każdy model ma swoje dyżurne bolączki. Jestem raczej pedantyczny i podchodzę sumiennie do napraw a czasami przesadzam i wymieniam dodatkowo inne drobne elementy. Żywot perfekcjonisty jest trudny.
~a_b
Sedan 2.5 323i 170KM 125kW
Czasem odpadnie jakiś plastik ale da się go szybko zamontować na swoim miejscu. Jedyna irytująca rzecz to problemy z centralnym zamkiem i co by nie mówili panowie z serwisu jest to ewidentnie problem przekaźników i tylko ich wymiana pozwoli na poprawę.
~rooockyM3
M3 Coupe 3.2 i 24V 343KM 252kW
mam auto prawie od nowości (w 2003 do polski sprowadzony) no i w perspektywie tych kilku lat musze ocenić że jest dobrze, ale nie rewelacyjnie. Lubią się psuć siłowniki od podnoszenia szyb (drobiazg), i z climatronickiem były problemy.
~DykuS17
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
nawiew - przekaźnik 100zł, zawieszenie szybko się zużywa na polskich drogach a wiadomo wahacze są aluminiowe gdzie cena jednego to wydatek wysoki od 400zł. To droga inwestycja. Termostat - 150zł drugi 110zł - częsta awaria w tym modelu.
~WZ
Sedan 3.0 330d 184KM 135kW
auto z 2002 roku, przebieg 204 tys i zaczyna sie sypać. wymieniłem podnośnik lewej tylnej szyby - urwał się akurat gdy lało, na trasie w sobotę po południu! Szyba od kierowcy opuszcza i podnosi sie z coraz większym trudem. Za chwile spadnie i po ptokach.
~Cezary C
Touring 318 d 115KM 85kW
Nie mogę dać 5 gwiazdek, bo jak przez 3 lata użytkowania nie było nic do wymiany oprócz filtrów, oleju i żarówek, tak w 4 roku wymieniłem juz sporo drobiazgów typu świece, koło pasowe z paskami, zacisk hamulcowy.