Lista ocen BMW Seria 3 E46 (459) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 573 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cinor
Touring 330 i X 231KM 170kW
Jak nie lubisz stada kontrolek, dziwnych dźwięków i pedantycznie dbasz o idelną sprawność - kup pakiet wizyt u psychiatry ;) Co tydzień wychodzi pierdoła, ja z tym nie potrafię żyć, więc często muszę się zajmować w/w.
~gregor.w70@wp.pl
Touring 320 d 136KM 100kW
Swirująca elektronika : moduł komfortu,wzmacniacz antenowy,klopoty z mikroprzyciskami szyby tylnej..spalone sterowanie silnika tylnej wycieraczki,przerwrana wiazka elektryczna w tylnej klapie-standardowe przypadlosci touringa :)
~m_dysarz
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Zdarzyło mi się kilka drobnych usterek, które nie są zbyt istotne, ale drażnią użytkownika, np. błędne wskazywanie przepalonych żarówek, uszkodzona taśma w kierownicy powodująca błąd poduszki kierowcy, ułamana zapadka zamka drzwi.
~m3r0vin6
Sedan 3.0 330d 204KM 150kW
Ogólnie tylko problemy z DDE w zimę, przy niskiej temperaturze zapala się kontrolka w trakcie jazdy. Gaśnie dopier jak silnik się rozgrzeje i ponownie się go uruchomi. Jeśli chodzi o elektrykę to wszystko działa wzorowo.
~Paweł
Coupe 320 Ci 170KM 125kW
Jeszcze nie miałem. Przed zakupem sprawdziłem auto na stacji diagnostycznej, wymieniłem płyny, filtry i zużyte elementy zawieszenia z przodu i z tyłu. Po przejechaniu około 5000 km wszystko działa bez najmniejszych problemów.
~red
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Z drobiazgami to: zepsuła się mata pasażera-kupiłem emulator, koszt niecałe 50zł; więcej nic nie mogę sobie przypomnieć. Poza tym regularne zmiany oleju i filtrów. Zmieniam co 15000 na CASTROL EDGE SPORT 0W40 Longlife-04.
~Piciu
Sedan 3.0 330iX 231KM 170kW
Kupiłem egzemplarz dosyć tanio, ale trzeba go było nieco doinwestować - hamulce, półoś, zawieszenie. W sumie to samo naprawia się w każdym samochodzie z dużym przebiegiem. W codziennej eksploatacji nie dokucza, po prostu lać i jechać.
~Wilqlak
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
przednie listwy podpadały mam problem by je wpiąć i tylko tyle jak narazie mogli je zrobić jakimś innym sposobem lewa tylna szyba ma problem by się otworzyć na świat będę musiał rozebrać i zobaczyć co jest nie tak
~Tomo
Sedan 3.0 330i 231KM 170kW
Podczas dotychczasowej eksploatacji nie byo sytuacji żeby auto odmówiło współpracy. Przy przebiegu ok. 40 tys km wymiany wymagały cewki - przy zimnym silniku nie działały wszystkie cylindry. Ale tylko przy zimnym. Naprawa gwarancyjna.
~Marcin N.
Sedan 2.0 318d 115KM 85kW
Częstą usterką jest uszkodzona mata obecności pasażera na przednim fotelu - świecąca kontrolka poduszki na desce rozdzielczej. Zużyciu ulega również podpora wału - stuki przy ruszaniu. Generalnie jest OK.