Lista ocen BMW Seria 5 E39 Touring 520 i 150KM 110kW 1997-2004 (8) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~roger4
Touring 520 i 150KM 110kW
całkiem dobrze sobie radzi, fajna funkcja przy klmatroniku prawy górny przycisk powoduje bardzo szybkie osuszanie przedniej szyby i włączenie grzania lusterek. Nie trzeba klikać na panelu aby zwiększyć intensywność nadmuchu i po wyłączeniu wraca do zaprogramowanego wcześniej. Plus za dwustrefową klime, Plus za możliwość regulacji temp. nawiewu z tyłu. Plus za osobną regulacje temp. nawiewu z górnych kratek. To jest przydatne jak ktoś...
~kogut_theos1@o2.pl
Touring 520 i 150KM 110kW
Dziala bez zarzutu. W moim mam webasto i dwustrefowa klime. Snieg,deszcz a szyby nie paruja wogole co mnie zadziwilo, nawet na tych z tylu ani troche pary, wentylacja na szostke. Tylko filtry kabinowe troche drogie.
~DiThomasso
Touring 520 i 150KM 110kW
wentylacja jak najbardziej ok , ogrzewania nie testowałem jeszcze ponieważ jak narazie to gorąco jest na dworze :), Klimatronic także sprawuje się bez żadnych zarzutów, i jak trzeba to klima chłodzi aż miło.
~TS
Touring 520 i 150KM 110kW
wentylacja jak najbardziej ok, ogrzewania nie testowałem jeszcze ponieważ jak narazie to gorąco jest na dworze :), Klimatronic także sprawuje się bez żadnych zarzutów, i jak trzeba to klima chłodzi aż miło.
~Reg
Touring 520 i 150KM 110kW
Podczas deszczu szyby nie parują, warunkiem jest przynajmniej 1/3 obrotów nawiewu. Silnik bardzo szybko łapie temperaturę dzięki czemu w kabinie robi się ciepło. Klimy nie miałęm okazji przetestować.
~Doctor
Touring 520 i 150KM 110kW
przyznam szczerze...myślałem że będą trudności...kilka miesięcy eksploatacji pokazało, jak bardzo się myliłem... :) jest bardzo wydajne...
~Marcin
Touring 520 i 150KM 110kW
Klima świetnie chłodzi, ogrzewanie dobrze grzeje. Bez zastrzeżeń. Podgrzewane fotele po kilku minutach nagrzane :)
~BMW only
Touring 520 i 150KM 110kW
Klima ponadprzeciętnie wydajna. Wentylacja idealna. Nawiewy dla pasażerów. Całokształt rewelacja.
BMW Seria 5 E39 Touring