Lista ocen BMW Seria 5 E39 Touring 530 d 24V 193KM 142kW 2001-2004 (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gregor
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Jak to w BMW, wszystko pod ręką i bardzo proste w obsłudze. Wszystko tam, gdzie powinno być i gdzie spodziewasz się, że będzie. Obsługa radia i tempomatu na kierownicy bardzo intuicyjna. Wygodna obsługa fotela na jego boczku. Jedna i jedyna rzecz, która może denerwować to...obsługa capholdera. No kurczę... Wszystko zrobili jak trzeba a o tej jednej rzeczy chyba zapomnieli i zrobili to na siłę . Mała puszka z napojem wchodzi i trzyma się jak...
~jakub0301
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Ma pare elementów ktore nie pasują mi np. Sterowanie temperaturą guziczkami trochę irytujące ale wszędzie prawie tak było w autach tamtych lat. Miało byc pare ale do głowy tylko to mi wpadło negatywnego. Fotele można poodpasowac pod gust najbardziej wymagających, podgrzewanie razem z zagłówkiem to super sprawa, bardzo szybko sie nagrzewa, masaże na długie dystanse to super sprawa.
~pawel_tzk
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Są opinie, że wnętrze tego auta jest przestarzałe, szczerze przyznam, że mnie na początku również to trochę odstraszało, dopóki nie zacząłem użytkować tego auta. Wszystko jest po ręką tak jak być powinno, materiały z wyższej półki.
~czarna
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
W fotelach typu komfort siedzi się luksusowo - i dla kręgosłupa i dla kości ogonowej, większość potrzebnych rzeczy pod ręką (kierownica MFL). pamięć ustawień fotela i kierownicy - niby banał, a jednak wygoda. dużo by mówić.
~mario
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Wszystko na swoim miejscu no i ta deska odwrócona do kierowcy... Jakość plastików i spasowanie rewelacja. Nic nie trzeszczy, ale dopiero 3000km po polskich drogach zrobione. Freunde am fahren ;)
~robert 83
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
na właściwym poziomie w środku wszystko zwarte dobrze dopasowane na dobrych materiałach przejrzystośc oświetlenie nocą klimatyczne bardzo przyjemny pojazd dający niesamowity klimat
~dominik_kiewel
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Takie niemieckie, surowe. Mi bardzo pasuje. Regulacja kiery w 2 płaszczyznach. Przyciski lepsze niż w u waginiarzy (vw, audi) fotele dobrze trzymają (u mnie sportowe)
~Michał
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Przykład idealnie zaprojektowanego auta, wszystko jest pod ręką i tam gdzie powinno być, nic nie trzeszczy nic nie skrzypi.
~Klimat8
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Wszystko pod ręką. Jedyny minus to uchwyty na napoje, który jeden był już połamany, a za mojej kadencji połamałem drugi.
~Grande
Touring 530 d 24V 193KM 142kW
Wszystko pod ręką, multifunkcyjna kierownica pozwala nam nawet na zamknięcie obiegu powietrza przed wjechaniem np w chmurę dymu.
BMW Seria 5 E39 Touring