Oceny BMW Seria 5 G30-G31 Limuzyna

Najnowsze oceny BMW Seria 5 G30-G31 Limuzyna

~KrzyGra
Limuzyna 520d Efficient Dynamics Edition 190KM 140kW
BMW Seria 5 G30-G31
Samochód kupiłem używany i użytkuję go już rok. Przez ten czas nie było żadnych mniejszych ani większych problemów (oprócz wymiany chłodnicy EGR dokonanej podczas standardowego serwisu). W trakcie tego roku wymieniłem klocki i przednie tarcze hamulcowe (była głęboka rysa na jednej z nich). Super sprawuje się podczas jazdy po mieście jak i na trasie, silnik, przeniesienie napędu, jak dla mnie rewelacja. Bagażnik naprawdę spory, wcześniej miałem...
~jacek
Limuzyna 550i 462KM 340kW
BMW Seria 5 G30-G31
Samochód robi piorunujące wrażenie zaraz po odpaleniu silnika, dźwięk może nie powala na kolana głośnością, ale od razu wiadomo,że mamy do czynienia z mocnym v8. To samochód typu 2 w 1. Można w trybie eco poruszać się prawie bezszelestnie, trochę mniej dynamicznie lecz zapas mocy i tak jest spory, można w zwykłym trybie mieć do dyspozycji pełną moc rozwijaną harmonijnie, płynnie, bez szarpnięć, a jak przyjdzie ochota na tryb sport + to wtedy...
~Stifmajster
BMW Seria 5 G30-G31
Mój egzemplarz to 520xd, użytkuję go od dwóch miesięcy i po 5000 km mogę się pokusić o wstępną opinię na temat pojazdu. Auto dosyć świeże, więc myślę, że wielu zainteresowanym zakupem moja ocena może się przydać, moje poprzednie auto to a6 c7 2.0 tdi quattro 190 km s-tronic, a prywatnie posiadam e60 3.0d. Auto jak każda piątka w historii jest dopracowane pod względem technicznym, standardem są systemy wykrywania pieszych czy hamowania...
~Tomek Audi 4.2
BMW Seria 5 G30-G31
Auto bardzo wygodne i ciche. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to to że płynie się nim jak większą limuzyną anie jak typowa piątka poprzednich modeli. Jeden to pokocha drugi znienawidzi. Ja przyzwyczaiłem się po kilku tysiącach.
~Grzegorz
Limuzyna 525d 231KM 170kW
BMW Seria 5 G30-G31
525d to komfortowa limuzyna ale... nie daje takiej frajdy z jazdy jak 428i. Auto rozpędza się ale nie przyspiesza. Żałuję, że nie kupiłem 530d lub 540d. Przyżydziłem 100 tyś. dopłaty i się męczę, startując spod świateł. Zalecam wentylację w fotelach. Skóra się klei. Auto ma jednak 1 SUPER zaletę . Na baku można przejechać średnio 700 km ,w zależności od stylu. Np. Łódź-Kolonia, 140-160 przelotowa , bez tankowania. Na razie bez usterek.
~Filip K
Limuzyna 530d 265KM 195kW
BMW Seria 5 G30-G31
Jestem zadowolony choć jak się Panamerą przejechałem to stwierdzam, że jednak źle wybrałem :) Czasy dobrej jakości mamy już dawno za sobą. DAWNO !!! Fotel kierowcy trzeszczał - zrobili. Trzeszczy coś w tunelu (tam gdzie tylny nawiew). Jak muzyka leci i jadę szybko to nie słyszę ale wkurza. Muszę zgłosić. Bak mógł by być większy. Ale jestem zadowolony. Silnik, wygląd, fotele na plus. Audio, wnętrze E classa ładniejsza.

BMW Seria 5 G30-G31 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michael
BMW Seria 5 G30-G31
Posiadam 530i i po ponad roku muszę powiedzieć, że jest to jedno z lepszych BMW, którymi miałem okazję jeździć - czy to w poprzednich latach czy na eventach typu BMW Driving Experience. Moje poprzednie BMW, które użytkowałem intensywnie to F10 520d. Jeżeli chodzi o szybkość i zwinność to nie można ich porównać. Zdecydowanie lepsza nowa generacja, ale silnik znacznie mocniejszy. Zdecydowanie lepiej brzmi niż 20d.
~Marcin
Limuzyna M550d 400KM 294kW
BMW Seria 5 G30-G31
Autko mam niecałe 3 miesiące kupione w salonie.Narazie brak jakichkolwiek uwag. super auto ale moim zdaniem troszke za drogie jak na wykonanie go. Niesamowita frajda z jazdy tym samochodem , silnik rekompensuje wszystko. A najbardziej niesamowite jest to ze ludzie myśla ze to zwykła 5 ze znaczkem M. Napisze coś więcej jak już pojeżdze troszke.
~dominikdm
Limuzyna 530i 252KM 185kW
BMW Seria 5 G30-G31
Siedząc w aucie czujemy że siedzimy w porządnym aucie, świetne wykonanie, rozsądne spalanie, bardzo dobry napęd Xdrive, świetna skrzynia biegów. Zastanawiałem się czy xdrive nie zepsuje auta - na pewno nie, jestem bardzo zadowolony że wybrałem wersję z tym napędem, wcześniej jeździłem autem tylno napędowym i zimą kontrola trakcji bardzo często się zapalała - teraz auto sunie jak przyklejone. W 100% zachęcam do tego napędu jak i całego auta.
~Bmw owner
Limuzyna 540i 340KM 250kW
BMW Seria 5 G30-G31
Generalnie super , jedyny minus za 1-y slupek dachowy ograniczajacy widocznosc - w F10 bylo lepiej . Odejmuje gwiazdke bo to wplywa na bezpieczenstwo jazdy ale tak naprawde nie tak bardzo . Auto jest super - bardzo szybkie i komfortowe
BMW Seria 5 G30-G31 Limuzyna