Oceny BMW Seria 5 G30-G31 Limuzyna

Najnowsze oceny BMW Seria 5 G30-G31 Limuzyna

~jacek
Limuzyna 550i 462KM 340kW
BMW Seria 5 G30-G31
Samochód robi piorunujące wrażenie zaraz po odpaleniu silnika, dźwięk może nie powala na kolana głośnością, ale od razu wiadomo,że mamy do czynienia z mocnym v8. To samochód typu 2 w 1. Można w trybie eco poruszać się prawie bezszelestnie, trochę mniej dynamicznie lecz zapas mocy i tak jest spory, można w zwykłym trybie mieć do dyspozycji pełną moc rozwijaną harmonijnie, płynnie, bez szarpnięć, a jak przyjdzie ochota na tryb sport + to wtedy...
~Stifmajster
Limuzyna 520d 190KM 140kW
BMW Seria 5 G30-G31
Mój egzemplarz to 520xd, użytkuję go od dwóch miesięcy i po 5000 km mogę się pokusić o wstępną opinię na temat pojazdu. Auto dosyć świeże, więc myślę, że wielu zainteresowanym zakupem moja ocena może się przydać, moje poprzednie auto to a6 c7 2.0 tdi quattro 190 km s-tronic, a prywatnie posiadam e60 3.0d. Auto jak każda piątka w historii jest dopracowane pod względem technicznym, standardem są systemy wykrywania pieszych czy hamowania...
~Grzegorz
Limuzyna 525d 231KM 170kW
BMW Seria 5 G30-G31
525d to komfortowa limuzyna ale... nie daje takiej frajdy z jazdy jak 428i. Auto rozpędza się ale nie przyspiesza. Żałuję, że nie kupiłem 530d lub 540d. Przyżydziłem 100 tyś. dopłaty i się męczę, startując spod świateł. Zalecam wentylację w fotelach. Skóra się klei. Auto ma jednak 1 SUPER zaletę . Na baku można przejechać średnio 700 km ,w zależności od stylu. Np. Łódź-Kolonia, 140-160 przelotowa , bez tankowania. Na razie bez usterek.
~Filip K
Limuzyna 530d 265KM 195kW
BMW Seria 5 G30-G31
Jestem zadowolony choć jak się Panamerą przejechałem to stwierdzam, że jednak źle wybrałem :) Czasy dobrej jakości mamy już dawno za sobą. DAWNO !!! Fotel kierowcy trzeszczał - zrobili. Trzeszczy coś w tunelu (tam gdzie tylny nawiew). Jak muzyka leci i jadę szybko to nie słyszę ale wkurza. Muszę zgłosić. Bak mógł by być większy. Ale jestem zadowolony. Silnik, wygląd, fotele na plus. Audio, wnętrze E classa ładniejsza.
~Michael
Limuzyna 520d 190KM 140kW
BMW Seria 5 G30-G31
Posiadam 530i i po ponad roku muszę powiedzieć, że jest to jedno z lepszych BMW, którymi miałem okazję jeździć - czy to w poprzednich latach czy na eventach typu BMW Driving Experience. Moje poprzednie BMW, które użytkowałem intensywnie to F10 520d. Jeżeli chodzi o szybkość i zwinność to nie można ich porównać. Zdecydowanie lepsza nowa generacja, ale silnik znacznie mocniejszy. Zdecydowanie lepiej brzmi niż 20d.
~Marcin
Limuzyna M550d 400KM 294kW
BMW Seria 5 G30-G31
Autko mam niecałe 3 miesiące kupione w salonie.Narazie brak jakichkolwiek uwag. super auto ale moim zdaniem troszke za drogie jak na wykonanie go. Niesamowita frajda z jazdy tym samochodem , silnik rekompensuje wszystko. A najbardziej niesamowite jest to ze ludzie myśla ze to zwykła 5 ze znaczkem M. Napisze coś więcej jak już pojeżdze troszke.
~dominikdm
Limuzyna 530i 252KM 185kW
BMW Seria 5 G30-G31
Siedząc w aucie czujemy że siedzimy w porządnym aucie, świetne wykonanie, rozsądne spalanie, bardzo dobry napęd Xdrive, świetna skrzynia biegów. Zastanawiałem się czy xdrive nie zepsuje auta - na pewno nie, jestem bardzo zadowolony że wybrałem wersję z tym napędem, wcześniej jeździłem autem tylno napędowym i zimą kontrola trakcji bardzo często się zapalała - teraz auto sunie jak przyklejone. W 100% zachęcam do tego napędu jak i całego auta.
~Bmw owner
Limuzyna 540i 340KM 250kW
BMW Seria 5 G30-G31
Generalnie super , jedyny minus za 1-y slupek dachowy ograniczajacy widocznosc - w F10 bylo lepiej . Odejmuje gwiazdke bo to wplywa na bezpieczenstwo jazdy ale tak naprawde nie tak bardzo . Auto jest super - bardzo szybkie i komfortowe
~lemali
Limuzyna 530e iPerformance 252KM 185kW
BMW Seria 5 G30-G31
dwa podstawowe minusy: mały bagażnik i mały zbiornik paliwa.
~gripen
Limuzyna 530d 265KM 195kW
BMW Seria 5 G30-G31
Samochód z którego nie chce się wysiadać, szybkie i komfortowe.
BMW Seria 5 G30-G31 Limuzyna