Lista ocen Chevrolet Cruze (166)

~Łukasz11
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Reasumując, to był strzał w dziesiątkę. Krótko: piękna linia nadwozia; fajny silnik; obszerne wnętrze; ekonomiczność na rozsądnym poziomie; dobry stosunek jakości do ceny. To zdecydował o ocenie bardzo dobrej za całokształt. Dziękuję Chevroletowi! Mam nadzieję, że nie zawiodę się na tym aucie.
2,9
~Bidon
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Auto jest ładne, wybijające sie poza przeciętność w tej klasie. Materiały oraz jakość wykonania w normie. Jedyną wadę jest silnik 1.6 który kompletnie nie pasuje do tego auta.
~Robert
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
OK.Poza uwagami wcześniej wskazanymi. Przez jakiś moment piszczały przy hamowaniu hamulce. Przy cofaniu występuje to od samego początku.
~Kornik
Sedan 2.0 VCDI 16V 125KM 92kW
Dobry samochód w dobrej cenie. 63500 za bogatego diesla. (Astra 10000 więcej, a skoda Octavia jeszcze więcej. Za 60000 można kupic Octavie Tour 1.9 TDI, ale to nie ta epoka) I wygląd :) Po prostu boski (mam kolor bordowy i uważam że jest piękny. Prawie Corvette...
~SanDiego
Sedan 1.6 i 113KM 83kW
Ktoś mógłby powiedzieć, że to Chevrolet, więc pieniądze wyrzucone w błoto i mocno przepłacone. Ale rozczaruję Was! Uważam, że jak na tą klasę auta, warto spokojnie wydać cenę oczekiwaną przez producenta, bo wcale nie jest tak drogo :)
~smarek
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Cruze zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, w porównaniu do mojego poprzedniego auta jest lepiej prawie pod każdym względem, świetny, cichy silnik 2.0 VCDI 150KM daje dużą frajdę z jazdy (przyspieszenie 8,7sek do 100km/h wg danych producenta), zawieszenie i systemy bezpieczeństwa czuwają, żeby auto jechało tam, gdzie chcemy, nawet na śliskiej nawierzchni, auto bezpieczne (ostatnio zrobione testy NCAP wypadły świetnie), wygodne i ekonomiczne, no i...
3,6
~qualaleppa
Kombi 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Jest nieźle pod względem relacji jakości do ceny, ale jeśli zaczniemy się przyglądać z bliska, to okaże się, że za niewiele większe pieniądze moglibyśmy mieć auto o klasę wyższą.
~meczek
Kombi 1.4T DOHC 140KM 103kW
Jestem zadowolony z zakupu. Jak to zwykle bywa porównuje Cruza do mojego poprzedniego auta, które mimo sporego wieku było bardziej komfortowe, lepiej wyciszone i obszerniejsze na tylnej kanapie.
~Leszek - ZS KRK
Kombi 1.6 16V DOHC 124KM 91kW
Auto w sam raz dla rodziny 2+2 (miejsca wystarczająco, ale nie za dużo i nie za mało). Silnik benzynowy polecam przy przeciętnych przebiegach rocznych - 15-20 tys. km (spalanie nie jest najniższe, ale akceptowalne przy takim przebiegu). Auto praktycznie bezawaryjne do 100 tys. km (opinie serwisantów Opla i na razie moje doświadczenie - potwierdzone). Dosyć sztywne zawieszenie (w porównaniu do Laguny) i na miejskich, dziurawych drogach czuć...
Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze
7,3
9,8
10,7
10,3
4,1
~Diego23
Sedan 1.8 16V DOHC 141KM 104kW
Jak za te pieniądze szkoda nawet zawracać sobie głowę małymi i plastikowymi hatchbackami. Najbardziej zaskoczyło mnie niskie spalanie,a dopiero później wyposażenie.