Lista ocen Citroen C3 II (38) - Ergonomia

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Don
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wszystko podporzadkowane designowi ale dla mnie ok. Troche dziwne dodatkowe lopatki przy kierownicy od sterowania radiem,kompyterem i tempomat. Szczegolnie na poczatku mylilem tempomat z kierunkowaskazami ale juz ok.
~jurek
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
komputer, obsluga telefonu i jego ksiazki to bajka, wszystko tak jak ma byc, jestem pod wrazeniem, fajnie skldaja sie fotele tylne, zegary podswietlenie bajka, tempomat, ogranicznik V, skorzana kierownica to jest fajne w tym aucie
~Jarek
Hatchback 1.6 HDI 90KM 66kW
Wszystko pod ręką. Dużo schowków. Przełączniki intuicyjne. Tworzywa bardzo przyjemne w dotyku. Fotele wygodne, regulowane góra/dół, kanapa z tyłu nie powala, ale jest OK. Bagażnik 300 litrów to nie kombi ale na co dzień wystarcza.
~Maciek
Hatchback 1.4 VTI 95KM 70kW
Bardzo dobrze. Nieco ciężko było mi się przyzwyczaić do sterowania radiem pod prawą ręką na kierownicy. Bardzo dobrze zlokalizowany tempomat i reszta funkcji. Łatwa obsługa klimatyzacji.
~bobik
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Trochę za dużo plastiku, choć wnętrze zrobione ze smakiem. Ładna listwa na desce rozdzielczej, jednak zegary i listwę ciężko wyczyścić z kurzu - zbyt wiele szczelin i elektryzujące tworzywo.
~Mirek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Dwójka dzieci+sąsiadki, dowozy do szkoły, jazda po mieście, czasem wypad na narty lub wakacje, ayto kupuje do tego do czego ma służyć a nie na pokaz, jestem mege zadowolony
~Łukasz
Hatchback facelifting 1.2 VTi 82KM 60kW
To nie jest VAN, ale jak na auto tego rozmiaru jest bardzo dobrze. Z tyłu ludzie do 1,8-1,9m, z przodu jest dużo miejsca. Bagażnik super (300l?).
~GW
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wszystko pod ręką i wszystko w kierownicy (wersja selection z paroma bajerami). Malkontenci zawsze będą czegoś szukać ale jak dla mnie nie ma się czego czepić.
~h0rnet
Hatchback 1.4 HDI 70KM 51kW
Bardzo wygodne fotele. Zarówno z przodu jak i z tyłu. Pozycję za kierownicą można łatwo dostosować do własnych wymagań.
Dziennik kosztów dla Citroen C3 II
7,3
8,2
~Daross4
Hatchback facelifting 1.2 PureTech 82KM 60kW
Wszystkie instrumenty łatwo dostępne. Natomiast sterowanie radiem i tempomatem schowane za kierownicą wymaga przyzwyczajenia.