Lista ocen Citroen C5 I Hatchback (150) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert D.
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Jak na razie dobrze - ale na wszelki wypadek nie przeceniam - jak coś zauważę to dopiszę. Tutaj wtrącę uwagę o serwisie Citroena który potrafi doprowadzić do szału nawet świętego - miałem już do czynienia z jednym serwisem z jednego miasta wojewódzkiego i nie mogłem wyjść z podziwu jak można tak długo robić rzeczy które im zleciłem (kilka bzdur do sprawdzenia i wymiany).
~slawomir.borkowski@eltur.com.pl
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
komunikaty na wyswietlaczu wprowadzają w błąd np. przy spadku poziomu oleju do mim, komunikat mówi o poziomie ojeju ponad max. Ponadto wskażnik poziomu płynu chłodzacego - przy właczonych światłach po kazdym zadziałaniu wyswietla max poziom płynu - niezaleznie czy jest pełny czy prawie pusty. Ponadto stuki w drzwiach tylnych i przednich - elementy tapicerki.
~Michal Stepien
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Ogolnie dobrze, czasami wlacza sie sie kontrola glosowa przy wlaczeniu kierunkowskazow (ta sama dziwgnia), mozna sie przyzwyczaic, wymiana bardzo droga. Wszystkie szyby, dach lusterka dzialaja. Niestety ksenony lubia sobie pomrugac, wylaczyc sie pojedynczo na kilka sekund. Wszystko inne tzn wszystkie gadzety i cala elektronika dziala.
~mariandor@gazeta.pl
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
nigdy nie wiesz kiedy spali Ci się żarówka i która (trzeba być zawsze przygotowanym na Słowację czyli mieć komplet żarówek na wymianę) , nigdy nie wiesz kiedy rozłączy ci się jakaś kostka , jeżdżąc na gazie i tak masz wskazania zużycia benzyny (zapala się rezerwa - taka konstr.miernika poziomu pal.) , nie możesz ufać wskaźnikowi poziomu oleju ,
~Jan Barszczewski
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
drobiazgi denerwują najbardziej: przełączniki świateł (wąsy) dwie awarie, zawieszaniesię wstecznego biegu na dżwigni sterowania, "trzeszcząse" szyby - kurz w uszczelkach sprawia wrażenie jakby całe nadwozie trzeszczało, piszczące hamulce - denerwuje mnie do granic wytrzymałości, czujnik poziomku płynu do spryskiwaczy - dwie awarie
~B.Linda
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
od nowości brzęczący lewy górny głośnik-koszmar ,servis nie może się z tym uporać do tej pory choć naprawiany był nie raz.Ciągle coś gdzieś skrzypi,stuka,zgrzyta cos strasznego. * rozwiązaniem jest jedynie głośne słuchanie radia -po 12 miesiącach zepsuła się sonda od termometru zewnętrznego
~zdzich26
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
tylna szyba mechanizm oraz tylna klapa otwieranie czasem trzeba docisnąć,przekłamujący poziom oleju wskaźnik na desce często klamie że niby w silniku jest sucho co nie których pierdółek trzeba mieć dystans auto ma już 12lat zaskoczony jestem pierwszy raz w życiu Francuzem
~lokis69@interia.pl
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
pojazd zakupiłem z przebiegiem 40tys.km teraz jest ponad 115tys.km i nie dołożyłem odpukać ani grosza poza systematycznymi przeglądami,naprawdę nic się w nim nie psuje...kiedy czytam inne negatywne opinie o tym modelu mam wrażenie ,że jeżdżę samochodem innej marki
~mmmfoto@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Sreberko z gałki biegów zaczyna się łuszczyć i pewnie go za jakiś czas nie będzie. Przez 10000 km skrzypiały okna , ale chyba się juz wyszumiały bo w pewnym momencie nastała cisza. Schodzi farba z gałki głosu w radiu i już niedługo będzia taka jak inne gałki czyli o wiele ładniejsza.
~krzysiek fstandard@hotmail.com
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
tu lista jest dluga... :( stukanie na wybojach, spryskiwacze nie dolatuja wyzej niz na 10 cm, termometr w styczniu pokazywal mi +65 C, zle zamyka sie bagaznik, wskaznik spryskiwaczy juz wymienilem, wskaznik oleju jest bezuzyteczny i jeszcze by sie cos znalazlo :(
Citroen C5 I Hatchback