Lista ocen Citroen Xsara II (309)

3,4
~Tom
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto mało pali, przy tym ma dobre osiągi, duże, pakowne (kombi) ładnie się prezentuje, ale jest dość awaryjne. Przeważnie to pierdoły ale jak się zliczy i doda każde 10zł to wychodzi niezła sumka. Kupiłem bo trofiła się okazja, ale nie był to dobry wybór. W tej cenie polecam Megane. TANDETNE PLASTIKI - wszystki stuka puka trzeszczy
~stefanwwa
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Autko nie jest piekne, nie ma super zadziornego wyglądu, nie nadaje się też na wyścigi czy gangster-kę ale jest funkcjonalne, to takie małe kombi, ekonomiczne tanie w zakupie i eksploatacji... szczerze polecam...
3,8
~Maciek
Hatchback 2.0 HDi 110KM 81kW
Im dalej w las tym wiecej drzew. Wiadomo , każde auto sie zużywa. Dopiero po większych przebiegach można ocenić jakość i trwałość wykonania. Plusy : auto pomimo lakierowania nie ma śladów rdzy, spotykam ludzi którzy mają na tym silniku 500 000 km ! Silnik nie bierze oleju . Brak dwumasu na sprzęgle. Niskie zużycie paliwa . Zawieszenie trwałe, choć potrafi zaskoczyć.Minusy: Najmniej przewidywalne - trwałość sprzęgła i jego podzespołów,...
~Piotrek1984
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Podsumowując Xsarę : Auto mało awaryjne o dynamicznym silniku z wystarczająca ilością mocy i świetnym wyposażeniu wnętrza,ładnym kształcie i wystarczającej przestrzeni za rozsądna cenę.
~piotr_szn
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Po przejechaniu prawie 200000 kilometrów tym samochodem czuję się na siłach powiedzieć cokolwiek o \"Xsarze\". I śmieszą mnie ludzie, którzy po miesiącu użytkowania pojazdu wystawiają ocenę. Reasumując: egzemplarz, który kupiłem jako nowy w salonie, przeczy opinii o awaryjności francuskich aut. Może po prostu miałem szczęście? Mimo, że nie rozpieszczałem mojej VTR-ki, to nigdy mnie nie zawiodła. Silnik do dziś nie bierze oleju, sprzęgło nie...
~piotrvz800@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
W sumie Xsara to samochód warty zainteresowania. Prezentuje średni poziom w każdej kategorii, awaryjność jest na przyzwoitym poziomie. Samochód ładnie się prezentuje, wnętrze jest przytulne i ergonomiczne. Sporą zaletą jest brak zainteresowania złodziei.
~Paweł
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto kupiłem można powiedzieć przez przypadek. Citroena omijałem zawsze "szerokim łukiem". Do zakupu zachęciła mnie dobra cena oraz bardzo dobry stan techniczny tego konkretnego egzemplarza. Potrzebowałem troszkę większego samochodu (poprzednio Corsa C )zaryzykowałem i jak na razie nie żałuję, ba jestem naprawdę zadowolony.
~Emil
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Jak dla mnie super sylwetka. Silnik 71 koni trochę za słaby, tu pewnie najlepiej HDI. Ciekawie zaprojektowane wnętrze, bardzo dobrej jakości tapicerka i siedzenia, ale dość kiepskie plastiki. Myślę, że dobre auto dla rodziny (byle nie za wysokiej :) ).
~Maniek maniekmon@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto godne polecenia ze względu na na bardzo niska cenę używanych egzemplarzy, komfort, malą usterkowość i niskie spalanie
~etnon
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto nowoczesne, w wyposażeniu: 4 poduszki powietrza, elektryczne szyby, ABS, silnik HDi i to wszystko za naprawdę niewielkie pieniądze. Zawieszenie, płyta podłogowa i silnik takie same jak w peugeocie, w razie potrzeby części są dostępne i w umiarkowanej cenie. Autkiem jeździ się wygodnie i przyjemnie, jest w nim cicho i bez problemów osiąga prędkości rzędu 160-170 km/h.