Lista ocen Fiat Bravo I 1.2 16V 80KM 59kW 1998-2001 (48) - Całokształt

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sebcioo@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Bardzo miłe autko mam wersje trofeo kolor niebieski jest bardzo dobrze wyposażone i wygląda super. Jak na 1.2 to całkiem dobrze sobie radzi na drodze jechałem 180 km/h i czuje że jeszcze z 10 bym wycisnął. Nie do uwierzenia z takim silnikiem, ale to prawda.
~kawaone
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Nie jest źle, choć mogło być sporo lepiej. Największe zalety to w miarę dynamiczny silnik (jak na tą pojemność), niezłe prowadzenie, całkiem sporo miejsca w środku i ponadczasowy design. Wady- awaryjność, niestety:)
~PrzeMaS
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Jestem Bardzo Zadowolony, jeżdżę pół roku i na razie chodzi znakomicie. Niema zawrotnych osiągów, ale mi jak najbardziej wystarcza. Silnik cichy i elastyczny, świetny wygląd, znakomite hamulce, dobre wyposażenie wnętrza. POLECAM !!!
~cubic
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Samochód bardzo ok. Dla osoby jeżdżącej spokojnie, w dwie góra trzy osoby. Po tym silniku nie ma się co spodziewać osiągów, ale za to ekonomicznie wypada świetnie. I wygląd samochodu jak na te lata bardzo fajny.
~zelon
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
ogolnie nie bylo zle, przejezdzilem tym autem 3 lata robiac blisko 100tys km, troche sie zepsulo ale koszty napraw nie byly na szczescie wysokie. dosc przyjemne tanie auto, ze spora iloscia miejsca z przodu.
~emre
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
samochód naprawdę extra, super do miasta, na większe wycieczki z 4 osobami trochę mniej się nadaje bo mały bagażnik, no i silnik trochę za słaby ;) gdyby nie moje problemy z wolnymi obrotami to dałbym 5 :)
~Andrzej Sz.
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Silnik bardzo dobry (dynamika, ekonomia etc), wygląd wewnętrzny i zewnetrzny ... super, sylwetka bardzo ładna (sportowa), komfort jazdy bardzo dobry...:) Długo by tu wymieniać zalety tegoż autka...
~White :)
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Pomimo nielicznych wad auto jest bardzo tanie i bardzo dynamiczne jak na ten silnik myślę ze ciężko bd mi zastąpić go czymś innym równie wspaniałym :)
~Kicha
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Auto z bardzo dobrym wyposażeniem, za niską kase i do tego ekonomiczne i bardzo wygodne. Idelane jako np pierwsze auto albo dla 2 osób.
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo I 1.2 16V 80KM 59kW
7,8
9,3
~jogi
Hatchback 3d 1.2 16V 80KM 59kW
Jest to doskonały samochód , szkoda że wstrzymano produkcję. Polecam - niestety trudno znaleźć na rynku autko z małym przebiegiem i w dobrym stanie.