Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW 2007-2012 (91) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klodex
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Przestrzeń dla kierowcy jest dobra jak na ta klasę pojazdu. Można wygodnie podróżować w dalszej podróży nie martwiąc się o brak miejsca. Przestrzeń dla pasażerów również jest bardzo dobra jak na samochody kompaktowe przez co na tylnej kanapie można wygodnie podróżować nawet gdy przed nami siedzi osoba potrzebująca dużo miejsca na nogi. W 4 osoby mają dobrą przestrzeń wokół siebie. Podróż w 5 osób może przysporzyć ciasnotę na tylnej kanapie...
~stigzak
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Mam 197cm wzrostu więc .... :)Przy moich długich nogach pedały mogły by być dalej względem fotela. Fotel ustawiony na maksa do tyłu - za mną zmieści się jedynie małe dziecko. Plus za duże możliwości ustawienia fotela. Z przodu dla pasażera miejsca jest dosyć. Tylna kanapa, jest :) Po zastanowieniu się auto projektowano chyba dla małżeństwa z dziećmi ponieważ bagażnik jest ogromny. Sama kanapa mogła by być jednak cofnięta do tyłu o kilka cm i...
~normalny użytkownik
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Z przodu jest ok ja mam 198cm i nie mam problemu ze znalezieniem miejsc ale to z przodu! Tył wygląda trochę gorzej ale wszystko zależy kto gdzie jedzie! Gdy jedzie moja żona 160cm z tyłu nawet wyciągnę sobie nogi nie hacząc przy tym o podsufitówkę gdzie przy ściętym tyle i moim wzroście było by wskazane:)! Za mną niestety ( gdy ja prowadzę )nie zmieści się poza moją żoną ewentualnie dzieckiem, teczką i osobą do 164cm nikt więcej :(!!!
~Tomek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Pomimo regulacji fotela kierowcy dla odcinka lędźwiowego kręgosłupa, regulacji jego wysokości, regulacji ustawienia kierownicy w 2 płaszczyznach do dziś nie mogę znaleźć optymalnego ustawienia dla siebie. Przy moim mikrym wzroście (176 cm) teoretyczne nie powinienem mieć z tym problemów. Pasażerowie tylnych siedzeń mają dość wygodnie ale pod warunkiem, że podróżują w dwójkę i nie są koszykarzami. Ale w sumie jest powyżej przeciętnej.
~MirekJ
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
jak na auto tej klasy nie mam zastrzeżeń, z przodu wygodnie z tyłu też sporo miejsca, kolega który ma Audi A4 mówi że zaskoczyło go to ze u mnie nie jest wcale ciaśniej:) bagażnik spory i ustawny 400l wystarczy żeby zapakować spora ilość bagażu na wakacje mi mieści się składany wózek dziecka, składane siedzisko i 4 spore torby z rzeczami
~Pinio
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Miejsca z przodu dużo z tyłu mało ale tam jeździ niska żona i fotelik z dzieckiem. Nigdy nie narzekali, daje maksymalna ocene bo brakuje tutaj tematu bagażnik a ten jest największy w klasie hatchback. 400l wchodzi wózek z gondola i jeszcze torba. Byliśmy w 3 os na tydzień w górach tym autem z wózkiem!
~wezydiusz
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
dla kierowcy na nogi i nad głową mogło by być więcej,mam 175cm.igdybym chciał ustawić fotel naprawde tak żeby było idealnie to by brakło mi miejsca nad głową ale da sie znależ kompromis i jest OK pasażerowie nigdy nie nażekali na ilość miejsca więc myśle żę jest ok mam 2 chłopaków po15lat
~bravooo
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Z przodu mam dużo miejsca. (180 cm wzrostu/84 kg) Podłokietnik-super sprawa. Z tyłu jeszcze nie jechałem. Cztery dorosłe osoby mieszczą się bez najmniejszego kłopotu. Samochód jest wygodny. Drzwi otwierają się bardzo szeroko. Do NB wchodzi się bardzo łatwo. Reasumując z przodu jest ok. Z tyłu przeciętnie.
~gregory.gregorius@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Jestem dosyć wysoki 188 cm i mieszczę się za kierownicą z dużym luzem tak samo jest nad głową. Pasażer obok mnie nie powie nic innego niż napisałem powyżej. Z tyłu nie siedzę także to nie mój problem :) ale mój syn jest zadowolony a w szczególności z "barku" po środku , chyba wiadomo o co chodzi.
~Czak Ptak
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Tutaj szczególna rewelacja. Z przodu mamy bardzo dużo miejsca na nogi, deska mimo, że jest masywna to nie sprawia wrażenia przytłoczenia. Z tyłu również bardzo dużo miejsca, spokojnie można podróżować w dalekie trasy w 4 osoby, a w trochę mniej dalekie nawet i w 5
Fiat Bravo II Hatchback 5d