Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW 2006-2012 (119) - Widoczność

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowcaBravo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Ja widzę wszystko. Niby z tyłu jest mała szyba i wysoko osadzonaale mam czujniki parkowania i dla mnie widocznpość jest bardzo dobra
~Krzychu
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
z przodu trochę przysłaniają widoczność szerokie słupki z tyłu małą powierzchnia szyby
~Kamil Olszewski
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
do tyłu słabo, do przodu wzorowo, duże lusterka pomagają ale bez czujników cofanie to problem
~papirusw
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Trochę szerokie tylne słupki, ale idzie się przyzwyczaić- w lusterkch widzi się wszystko.
~lulu
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
mam 180 wzrostu więc nie narzekam a do podglądu tyłu służą doskonałe lusterka wsteczne
~zielen
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Dobra do prozdu i w bok. do tyłu mała trochę szyba ale nie jest najgorzej w porównniu z konkurencja
~piotr
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
świetne duże lusterka wsteczne, do tego czujniki parkowania i niczego więcej nie potrzeba
~Robert Kupiec
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Przód, boki ok, ale do tyłu to totalna porażka ktora rekompensuja duze wsteczne lusterka
~Gruby
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
do tyłu makabra ... z przodu słupki skutecznie zasłaniają pieszych, rowerzystów i inne samochody ...
~Jacek Skubikowski
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 120KM 88kW
Moim zdaniem widoczność jest beznadziejna, szczegolnie do tyłu, szerokie słupki przyslaniaja naprawde sporo.
Fiat Bravo II Hatchback 5d