Lista ocen Fiat Cinquecento 0.7 i 31KM 23kW 1994-1998 (487)

3,6
~rafibor
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Moim zdaniem samochód jak na sposób i jakość wykończenia sprawuje się idealnie. Drobne naprawy, ktore i tak nie zdarzaja sie zbyt często. Po prostu normalne zuzycie i ekspolatacja Moze to dlatego ze jestem pierwszym właścicielem tego autka i starałem sie o nie dbac od początku i nie mam zamiaru siego pozbywać. Będzie jeździł dopuki starczy mu sił.
3,7
~witold_rog@poczta.fm
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
wbrew obiegowym opiniom na temat jakości samochodu, według mnie jest to b. udana konstrukcja, (pomijając moc silnika). jestem z niego naprawdę zadowolony
2,5
~cannonbiker
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Awaryjność tego samochodu jest wręcz tragiczna,czytając poprzednie wypowiedzi można dojść do wniosku , że w tym aucie psuje i zużywa się prawie wszystko .I jest to niestety prawda!!! Mam go niecały rok a na naprawy wydałem już więcej niż jest wart.
3,7
~Lord Omen gg 7333260
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Ogólnie pojazd ok.Jeśli masz maluszka to przesiądź sie na CC bo utrzymanie podobne jak nie mniejsze a autko nie do porównania lepsze.Za trochę grosza można CC upiększyć i poczuć się właścicielem Sportinga z małym brzęczkiem 700cm3:)
3,8
~pablo gg 7068634
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Swietne auto do miasta male malo pali, wszedzie sie zaparkuje. Tanie w utrzymaniu . Objechalem nim parę dlugich tras to jes do 900 km w jedna strone da sie wytrzymac ale nie do tego jest ten samochod stworzony.Fajne autko na krótkie trasy
~waldi
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Fajne autko, gdyby nie fatalne przyspieszenie (czytaj brak) to naprawde super, dla 2 osob w miescie idealne, przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym mozna osiagnac bardzo fajny wyglad i nawet sie laski ogladaja za nim (do momentu az ruszysz, bo jedyne co moze zapiszczec do pasek od alternatora, o oponach nie ma mowy, ale moze to i lepiej)
~molly
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Ogólnie autko typowo do miasta bądź na niedalekie wypady po za miasto.Jeśli chodzi o pojemność autka to na 2 osoby i trochę bagażu w sam raz.Wszystko byłoby ok gdyby nie ta awaryjność i mały silniczek.Jak bym miała drugi raz kupować CC to chyba wybrałabym 900-tkę lub 1.1 Prawdę mówiąc nie chcę się już wiązać z fiatem.Straciłam do tej marki zaufanie i zawiódł mnie,więc dam sobie z nim spokój.Jeszcze raz powtórzę na koniec AISAN TO PORAŻKA
2,2
~Szczenin
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Mialem te auto 1,5 roku i to byl najgorszy okres w moim zyciu Czesci co prawda tanie ale razy 30 usterek uzbiera sie pokazna sumka W sumie kupilem go i wlozylem w niego drugie tyle na naprawy Najgorsze ze gasl mi nawet w trasie przy 110 km/h wiec trzeba bylo sie modlic 2 razy spalila mi sie cewka zaplonowa jadac w trasie, padala elektryka oraz czujnik walu i wiele innych rzeczy Gaznik to chyba najgorsza rzecz w tym aucie - NIEDOWYREGULOWANIA...
2,9
~Szymon
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Każdy kto kupując cinquecento myśli, że to taniutkie autko do jazdy po mieście grubo się myli, może rzeczywiście opłaty są niskie, ale częste awarie potrafią niesamowicie denerwować, nie ma tygodnia żeby coś nie padło - ciągłe problemy z japońskim gaźnikiem niezwykle trudnym w regulacji, do tego jak na tą pojemność dość duże spalanie ( W zimę po mieście wynik 9 nie jest niczym szczególnym )Silnik ma bardzo słabe przyśpieszenie , a własciwie to...
2,9
~TOX!C
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
ważne że jeździ ale już szykuję się do zmiany auta. muszę tylko pooszczędzać. jako pierwsze auto cinquecento jest całkiem dobre. można opanować szukę jazdy, silnik nie pozwala na zbytnie szalenie na drodze i stawka ubezpieczenia jest niska.