Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (173) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 187 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafał
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Mogło by się wydawać że tak małe auto będzie oferować bardzo mało miejsca, a tu jednak zaskoczenie, dużo miejsca dla kierowcy o średnim wzroście, dodatkowa półka pozwala ergonomicznie nam zagospodarować przestrzeń przed pasażerem. Z tyłu 2 dorosłe osoby powinny podrużować komfortowo, nie dotykając oparć kolanami, oczywiście mowa tu o mniejszych trasach, w dłuższych podrużach siedzenie na jednak stosunkowym twardym siedzisku jest męczące,...
~Kołacz
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jeżeli autem podróżują 2 osoby (kierowca + pasażer) miejsca jest w sam raz, irytuje trochę wąskie nadwozie, czasem gdy mamy do czynienia z szerszymi pasażerami miejsc przednich może się zrobić ciasno, a kolana pasażera mogą przeszkadzać w operowaniu skrzynią (szczególnie we wrzucaniu 5. biegu). Jeżeli autem podróżują 4 osoby, trzeba szukać kompromisu. Pasażerowie z przodu powinni przesunąć fotele do przodu, żeby Ci z tyłu mieli miejsce na...
~xxx
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
i tu mozna duzo pisac naprawde mnie zaskakuje to autko w moim bagazniku jest butla gazowa i dosc spory glosnik czyli bagaznika nie mam :) ale mimo to jezdzilem nim ze znajomymi na weekendy pod namioty i bez problemu 4os plus namioty spiwory i cala reszta bagazy komfortu chyba nie bylo ja jako kierowca moglem tylko narzekac ze przydlo by sie pare KM:) ost sie przeprowadzalem ze znajomymi w sumie 6 os i tez duzo rzeczy zmiescilem komputery stol...
~Rafał
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Przy tak małych gabarytach zewnętrznych uważam, że ilość miejsca w środku jest rewelacyjna, z przodu jest wygodnie z tyłu nie ma tragedii trochę gorzej z wsiadaniem (3dzrwi). Bagażnik jest mały 170litrów, założyłem bagażnik na dach własnej konstrukcji i możliwości przewozowe tego auta są ogromne, no ale z bagażnikiem na dachu plus cztery osoby to już nie ma jazdy, bagażnik dział jak żagiel 100km/h trudno osiągnąć i pewnie trudno wyhamować.
~White shark
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
uwazam ze to dobra strona tego auta ,sprzodu jest bardzo duzo miejsca(mam 190cm wzrostu) i siedze sobie jak mercedesie :) z tylu jest zdecydowanie gorzej ale wtedy gdy fotele sa odsuniete na maxa do tylu ,,,bo jesli siedzi z przodu niska osoba to stylu mozna sie spokojnie rozwalic i delektowac sie podroza ,,nie mozna zapomniec ze to naprawde male autko ,niewiele wieksze od malucha ,aczkolwiek miejsca wygospodarowano naprawde sporo
~Krzycho90
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Mistrzem przestronności Cinquecento zapewne nie jest, ale dla 2 osób na pewno wystarczy. Z tyłu przy maksymalnie odsuniętych przednich fotelach jest troszkę ciasno, ale to nie tylko w CC. Bagażnik troszkę mały ale na średnie zakupy jest w sam raz. Przeszkadza brak zamykanych schowków, z przodu jest ogromna półka ale wszystko na niej \"lata\".
~zdzlip
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Autko w zasadzie jest dwuosobowe-można ewentualnie jeszcze włożyć do tyłu dwoje małych dzieci lub jedną osobę dorosłą-nie zalecam-i to wszystko. Kierowca i pasażer mają niesamowicie dużo miejsca-proszę mi wierzyć-mam 182 cm wzrostu i jestem przyzwyczajony do dużych aut-ale CC bije na głowę nawet niektóre duże bryki.
~Luki
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
co do przestrzeni dla kierowcy to nie nazekam miejsca jest wystarczajaco na tyle... tu miejsta niema ale samochodu tego typu nie kupi sobie osoba chcaca majaca rodzine 2+3 czy 2+2 najlepiej to jak wogole jezdza nim 2 osoby znueszcza i podreczny bagaz i beda cieszyc sie zadowalajaca wygoda jazdy
~vecto@interia.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Nie jestem szczupły, mam 182 cm wzrostu i mi za kółkiem wygodnie. Żona też nie narzeka a z tyłu dwójka małych dzieci, które muszą bardzo podrosnąć, by im brakło miejsca na nogi. Fiat doskonale przemyślał kwestię przestrzeni.
~oen22
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Dłuższa jazda nie należy do przyjemności. Przeszkadzają nadkola, jest mało miejsca na nogi, pedały są bardzo blisko siebie. Pasażer z przodu ma już lepiej. Z tyłu zmieści się kot albo pies. Teściowa nie będzie już zadowolona.