Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (164) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rakieta ;D
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Parowały mi bardzo szyby, okazało sie przecieka nagrzewnica. kupiłem na szrocie za 30zł i jest juz dobrze. szybko sie nagrzewa i po przejechaniu 1km juz leci ciepłe powietrze z nawiewów nawet przy -15
~mis_dj@go2.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Wszystko w porządku pod warunkiem dobrego termostatu który niestety trzeba wymieniać nawet co 2 latk bo nie wytrzymuje długo. PANOWIE ZAKRYWAJĄCY CHŁODNICĘ ZIMĄ TO NIC NIE DAJE JAK JEST DOBEY TERMOSTAT !!!!
~Użytkownik
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
900tka grzeje się bez porównania szybciej niż 700tka. Wystarczy że wskazówka temperatury minie 50 stopni i już czuć ciepło w samochodzie, nie zmarzłem nawet przy -20.
~JaM
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
O ile nawiew zimnego powietrza jakoś daje radę, o tyle grzanie uzależnione jest od temperatury silnika. W zimie ciepło w samochodzie robi się dopiero po pół godziny.
~Marko z Czinko
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Ogrzewanie mogby byc lepsze tzn przy niskich temeraturach chlodnica słabo sie nagrzewa i trzeba troszke poczekac na to naprawde goroace ciepło ale jest Oki nienażekam
~wacek
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
jak sie pootwiera okna to mamy cicha wentylacje. jesli chcemy z dmuchawy to aby dobrze wialo bedzie nam trudno rozmawiac. aby sie zagrzalo trzeba odczekac 10min. porazka
~link92-92@tlen.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
latem nie jest zbyt ciekawie...ale zima jak sie silniczek rozrusza to niezle grzeje...(radze zalozyc moskitiere na kratke przy przedniej masce, nie wlatuja wtedy pylki)
~vecto@interia.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Nawiewów nie brakuje, działają sprawnie. Autko grzeje się szybko. W lecie może brakuje klimy, ale nie mam wersji Suite. Uchylne tylne szyby za to pomagają.
~oen22
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Zimą jak w lodówce, latem jak na grillu. Jak nie ma korków to zdążę dojechać do roboty zanim się rozgrzeje. Nawiew bardzo głośny a efektów niewiele.
Dziennik kosztów dla Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW
6,8
8,1
~Kami
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Chyba tylko ogrzewanie tylnej szyby działa dobrze :D zanim ogrzewanie się rozbuja mija ok. 15 minut. W lecie natomiast można spłonąć :D