Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (164) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elbandit1@gmail.com
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Długo się nagrzewa (na trasie z 10km, w mieście trochę szybciej), ale potem już grzeje dobrze. BARDZO WAŻNE! TRZEBA MIEĆ SPRAWNY TERMOSTAT!.Ja miałem niesprawny i w aucie było zimno w trasie, a w mieście było znośnie, nawet z zasłoniętą chłodnicą, nie warto marznąć, bo koszt nowego to 40 zł. W lecie jedynym ratunkiem jest otworzenie szyb. Z drugiej strony w jeździe miejskiej nie jest to aż tak uciążliwe.
~White shark
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
jesli sie zalozy oslonke na chlodnice to zima jest znosnie. ale bardziej jest cieplo bo kierowca rusza rekami prowadzac i sie rozgrzewa ,co do wentylacji to jest do kitu ,jechalem w trasie szyba otwarta na maxa ,wentylator chodzil ,,pasarzer z tylu o malo nie wylecial od podmuchu wiatru a ja sie poprostu pieklem na przednim siedzeniu
~zdzlip
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Ogrzewanie b.przyzwoite-ważne aby był całkowicie sprawny termostat-nie trzeba wtedy zastawiać chłodnicy lub też wyczyniać innych historii.Wiele egzemplarzy słabo grzeje albo przez awarię nagrzewnicy a z reguły w większości przez nisprawny termostat-poprostu jak zimno to trzeba go wymienić-groszowe sprawy.
~centomaniak
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Po wymianie nagrzewnicy i termostatu super gorąco w samochodzie, w trasie jeżdże bez kurtki bo nie da rady wytrzymać w samochodzie z gorąca w swetrze a co mówic w kurtce jak się jedzie zimą nawet przy -15stopni zimna na zewnątrz, po 10-ciu kilometrach wyłączam nadmuch ciepłego powietrza bo jest za gorąco.
~Rafał
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Latem po rozgrzaniu silnika dmucha ciepłym powietrzem taki urok tego auta, trzeba wyłączyć nawie opuścić szyby i uchylić tylne szyby i jest ok. Zimą do -15 jest ciepło przy -20 komfort cieplny w szczególności na trasie jest słaby no ale to auto pochodzi z Włoch.
~rafał
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
mimo że nie ma klimy, nawet 3 stopniowa regulacja dmuchawy spełnia swoje zadanie. w zimie o ile nie ma problemów z termostatem i nagrzewnicą, wystarczy kilka minut, żeby odszronić szybę. Duży plus za uchylne tylne szyby, które ułatwiają nam przewietrzanie auta w lecie.
~rafał
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
w zimie bardzo ciepło w aucie się robi (ok. 8min), w lato może troche za słabo wydajna jest dmuchawa, gdy chcemy zimne, nie mniej jednak, wymieniając na bierząco płyn, termostat, chłodnice, można być bardzo zadowolony. 3 stopniowa dmuchawa jest bardzo wydajna.
~Baryl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jak na tą klasa samochodu w tej dziedzinie nie mam mu nic do zarzucenia działa wyśmienicie samochody wyższej klasy czasem nie dorównują mu corsa kumpla czy hyundai pony kryją się a i vw polo też nieco słabiej od fiacika powiedziałbym nawet
~komixx
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
po wymianie termostatu nagrzewa sie szybko i cieple powietrze leci z kratek,ale nogi troche marznązimą:/ małe auto to w zime problem z parującymi szybami ale wętylator sprawnie sobie z tym radzi, w lato jak w samochodzie bez klimy ale nie jest źle.
Dziennik kosztów dla Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW
6,8
8,1
~Luki
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
akurat mam to szczescie ze ogrzewania działa bardzo dobrze, ale nie to zeby było dobrze wlatujace liscie i wsystko co moze wpasc przez ogromne kratki pod szyba troche denerwoje i drazni ale mozna temu zaradzic wkoncu to nie mercedes