Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (164) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pani kierowca
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
jak na tak małe auto to słabo grzeje i zimno w środku,a wentylator jak już się załączy to wylączyć nie chce-auto-zagadka
~Kołacz
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
W zimie samochodzik potrzebuje, kilku/kilkunastu minut, aby ogrzać niewielką przecież kabinę(zależy od temperatury).
~Łukasz89
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Zimą autko szybko sie nagrzewa:) i szyby szybko odparowują:) Ale latem to niestety porażka Ciezko sie jedzi:( Moja ocena to 3
~krzysiek86
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Przy ogrzewaniu kabiny powietrzem z silnika czuć smród spalenizny bo ciepło idzie spod maski. Przy wentylacji jest w porządku.
~Bazyl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Wolno się nagrzewa w zimie ale cóż to tylko 900 cm. W lecie po otywarciu szyby straszny szum i kurz dostaje się do środka.
~Marcin_Radom
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Zimą parują tylne szyby są zaparowane. Trzeba zrobić pare ładnych kilometrów żeby nam odparował tył. Z przodu jako tako.
~Dano
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Wentylacja jest taka sobie ale za to ogrzewanie jest spoko szybko lapie temperaturke i w srodku mozna zrobic niezle piekielko:)
~S.A.
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
na tak małą objętość conajmniej dobrze, przydałby się zamknięty obieg wentylacji(to już w seicento i to za dopłatą)
~Adam
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
termostat (już drugi)otwiera się przy ok.65*C!!!wkońcu go wywaliłem ,zasłoniłem chłodnicę(jeśli jest pon. 10*C)i jest stale ok.90*C.
Dziennik kosztów dla Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW
6,8
8,1
~zenjas@interia.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Ogrzewania nie da się używać na max.-za gorąco. Ale słabo ogrzewa nogi.Natomiast wentylacja działa bardzo dobrze.