Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (164) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pafka
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Auto bez klimatyzacji, jeszcze czarne - czasami było naprawdę ciężko. Ogrzewanie w moim przypadku też nie zawsze działało tak jak powinno.
~Łukasz
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Zimą grzeje bardzo dobrze tylko trzeba zamontować osłonę na chłodnicę, no i silnik musi się nagrzać. W lato brakuje klimy ale zawsze można otworzyć sobie okno
~Krzycho90
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Przy dużej różnicy temperatur, parują szyby, ogrzewanie na maxa i po problemie ;) w upalne dni przydaje sie szyberdach i uchylne tylnie szybki.
~jk
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jak dla mnie doskonale, szybko się nagrzewa nawet przy krótkich trasach, szyby nie parują. W porównaniu do punto, nexii, poloneza , 126p, astry to luksus.
~Majorka, majorka99@tlen.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
coś niby działa zarówno jedno jak i drugie ale żadnej rewelacji. Od "nowości" mam termostat popsuty wiec to pewnie dlatego:-) ale da się żyć
~Traun
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Słabo, zawsze zimno, potwornie długo się nagrzewa ale jak się już nagrzeje to nadmucha do tej małej kabinki wystarczająco dużo ciepła...
~Marcin Jastrzębie
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
moc dmuchawy jest wystarczająca ale w mroźne dni trzeba miec ze soba farelke nawet przy zasłoniętej chłodnicy nie osiąga optymalnej tem.
~karolka
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
tu też się wole nie wypowiadać, na ogół nie używam wentylacji, bo zdarza sie że gdy włącze to jest tak głosno że własnych myśli nie słysze ;)
~Mój e-mail, to moja prywatna sprawa :-)
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
dobre, dzięki skąpstwu Fiata doskonale wdmuchuje zarówno powietrze, jak i spaliny w korkach (obieg wewnętrzny chyba nie jest aż tak drogi)
~l_vader@go2.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
z doswiadczenia moge powiedziec ze wentylacja jest O WIELE lepsza niz w polonezie oraz Volvo V40 / jesli chodzi o szybkosc nagrzewania wnetrza/