Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (164) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek premator@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Szybko się nagrzewa, ale nie ma opcji: nogi+szyba :((, jak dmuchnie ze wszystkich kanałów to tylko liście lecą - POWAŻNIE
~Kazuya
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Wentylacja jest nienajgorsza - latem dość szybko go przewiewa. Ogrzewanie jest kiepskie i często się psuje.
~xxx
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
ogolnie moze byc male szybko sie nagrzewa no a w lecie kto nie lubi czuc wiatru we wlosach?:)
~klawik_16@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Nagrzewa się szybko, dobre ogrzewanie tylnej szyby. Nawiew chodzi nieco głośno ale idzie przeżyć...
~ziom0
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
w lecie źle - piekarnik zima - szyby parują, nogi marzną :) ale dosyć szybko się nagrzewa.
~damas
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
trzeba poczekać 10 minut aż poleci coś ciepłego z dmuchawy a na 3 stopniu nie słychać swojch myśli
~Mart
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Wyśmienicie, przez całą zimę nie zmarzłem w nim ani razu (nawet gdy na zewnątrz było -15 stopni).
~Asia
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Ogrzewanie działa bez zarzutów. Szybko się nagrzewa. Nie wiem jak latem bo mam je od września.
~Speeder
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
w lato słabo chłodzi, ale w zime jest tak gorąco, że trzeba się rozbierać i pieką uszy
~Muchąc
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Ogrzewanie i wentylacja - bez zarzutu W zimie pomaga gumowa osłona wlotu powietrza do chłodnicy.