Lista ocen Fiat Croma II (212)

~cromiarz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Kawał solidnego dużego samochodu który niczym nie odstaje od konkurencji, a którego można kupić za atrakcyjne pieniądze. Zapraszam do przeczytania całej opinii.
3,2
~Jacoslav
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Biegi wchodzą dosyć dobrze, nie jest to jadnak jakość Toyoty (Skrzynia biegów)
~Tomek z Gdańska
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Silnik przebija wszystko, skrzynia super, tapicerka w skórze rewelka, duży wyświetlacz - całościowo super. Duża moc, 200kM sprawia że na drodze masz ponadprzeciętne przyśpieszenie - i na trasie też! Przy prędkości 150 passat nie chciał zjechać to go prawym pasem ominąłem bez mrugnięcia - a facet gębę minę jak cholewa - widać że nie chciał mnie puścić, ale nie wiele miał do powiedzenia. Tak samo z innymi autami, passat, superb, volvo...
~voyzik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
w tej chwili możesz kupić ten samochod w niezłym stanie, za stosunkowo nieduże pieniądze. To będzie dobry zakup, ale spodziewać się trzeba bardzo dużej utraty wartości. Dlaego ktoś kto kupuje ten samochód, to raczej powinien kupić go na dłuuuugi okres eksploatacji. Wygoda, ekonomiczność - warto kupć.
~MarCZ
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Uważam że za tą kasę lepszego samochodu się nie kupi wygodne pakowne szybkie a w dodatku oszczędne i nieawaryjne rodzinne kombi, dla mnie rewelacja znajomy ma Cromkę o rok starszą z przebiegiem 200tys/km i też sobie chwali,
~Tomas
Kombi 2.2 i 16V 147KM 108kW
Narazie zadowolony bardzo, inne auto tej klasy z tym wyposazeniem i silnikiem kosztowałoby majątek. a tak nie jest źle. !
~tatafranka
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Auto godne polecenia dla rodzin w składzie 2+2. Duża przestrzeń na tylnej kanapie gwarantuje komfort podroży na długich trasach dla pociech. Warto w ten model zainwestować, zwłaszcza ze konkurencja w tym segmencie oferuje to samo, a czasem trochę mniej za dużo więcej. Płaci się za markę. To auto obala mit o autach na \"F\". Fiat bardzo poprawił jakoś swoich wozideł. POLECAM!!!!
~cigiel
~cigiel
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
W tym aucie widać desperacka próbę odbudowy zaufania do marki. Dostajemy bogato wyposażony, komfortowy samochód w dobrych materiałach wykończeniowych, wręcz w swojej jakości i charakterze bardzo mało fiatowski. Bardzo ciekawa oferta dla kupującego z drugiej reki. Dzięki obiegowej opinii jaką sobie przez lata wypracowali auto uzyskuje atrakcyjna cenę już po trzech latach po opuszczeniu salonu.
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II
10,4
~kamillo.kamillo@interia.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Rewelacyjny. Kocham spojrzenia kierowców BMW i VW, którzy na autostradzie cisną do dechy swoje samochodziki, a i tak muszą podziwiać kształt tylnych światełek mojej Cromy.