Lista ocen Fiat Croma II (116) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ktlukawski@wp.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
W 2007 kupiłem nową w salonie w Berlinie w promocji ( produkcja 2006).1 EURO było po 3.31 PLN. Wyposażenie dla Niemców-wszystko. A mimo to FIATA nie cenili. Promocja była bardzo atrakcyjna!!!
~strzelba
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
za tą cenę bardzo solidny samochód, super wyposażenie, świetny silnik, bardzo duża przestrzeń, szkoda że nie ma ksenonów, radia z mp3. Hmm myślę że ciekawie wyglądałaby Croma troszkę uterenowiona :) POLECAM
~Imperator Et Dominus
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Niech ktoś mi pokaże drugi taki samochód z tego rocznika, w takiej wersji i w cenie poniżej 20k. Może ewentualnie Mondeo. Zaryzykowałem Fiata - mam nadzieję, że nie będę żalować.
~GUREGORI74
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Doskonały stosunek cena/jakość,to mój pierwszy Fiat ale jestem zszokowany doskonałymi materiałami w środku i jakością spasowania ich.W czasie jazdy nic nie trzeszczy.
~GUREGORI74
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Przy Cromie niech schowają się autka podobnej klasy jak Vectra,Saab,Passat,Avensis itd...Cena niższa a satysfakcja i zadowolenie o wiele większe a to tylko podobno FIAT :)
~mto
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
w cenie której kupiłem samochód po I włascicielu z PL z pełna historia w ASO do momentu sprzedaży nie dostałbym nawet Mondeo spawanego z 3 częsci, nie mówiąc już o Pasku
~I.K.
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Średnio 10000 taniej od aut niemieckich lub japońskich z tego samego rocznika o podobnym przebiegu i wyposażeniu. Niestety Croma jest autem niedocenionym za swoje walory użytkowe.
~maniek28
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
same superlatywy...no i co że fiat dość już mam niemieckiego złomu oraz japońskiej bezawaryjności rodem z Turcji np miałem toyote corole verso -przeciętne auto nękające usterki
~Michał S
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Na chwilę obecną cieszę się że zdecydowałęm się na Cromę. Dwie długie podróże pokazały żę za komfort warto zapłacić. To jest Bussines Class - jak na moje oczekiwania:-)
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II
10,4
~rs
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
SUPER!!! Kupiłem nówkę za nie całe 80 tysięcy i w tej cenie dostałem prawie wszystko (nie ma tylko ksenonów,szklanego dachu i skóry)poza tym ful opcja.Co chcieć więcej!!!