Lista ocen Fiat Ducato II (160)

~tomek slask
Furgon 2.0 109KM 80kW
kultura pracy silnika nieporownywalna do nowego dizla cisza w kabinie i silnik bardzo elastyczny czyli na wysokim biegu rospendza sie z niewielkiej prentkosci poprostu rewelacia disel niema szans (Silnik)
~arons@op.pl
Furgon 2.8 JTD 128KM 94kW
Doskonały stosunek ceny do jakości oferowanych parametrów, niezawodności.Jeśli komuś nie przeszkadza ze to fiat a nie VW czy mercedes a chce trochę zaoszczędzić na zakupie to polecam
~Qba CSV
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
mocno pozytywny samochod dobre materialy wykonczenia minus taski sam samochod jak peugot boxer oraz citroen jumper tylko znaczki sie roznia
~Beny Konopke
Furgon 2.0 JTD 100KM 74kW
Super autko, bardzo popularne a skoro tak wielu klientow zaufalo marce fiat to chyba musza miec powody, to jeden z wielu powodow dla ktorych kupilem Ducato. Jedyna wada to silnik troszeczke za slaby, Nastepnego ducata wyposaze w silnik 2,3 JTD 115 KM
~Igor Nelle
Furgon 2.5 TDI 116KM 85kW
Jak na ośmioletni samochód mój Ducato spisuje się nieźle. Pomimo dwóch wypadków (prawy i lewy tył mocno uderzony) oraz kilku właścicieli mam do niego zaufanie. Blachy nie mają śladów rdzy, silnik w normie (ostatnio trochę bierze olej ale to z winy uszkodzonego gwintu). Psują się drobiazgi, które nie mają bezpośredniego wpływu na jazdę ale trochę denerwują użytkownika.
~ZWIERZAK
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Ci którzy nazywają dukaciaka wynalazkiem pewnie juz przejechali 50 tys. bez awari i są z tego dumni. Ducato jest jednym z lepszych samochodów dostawczych i najtańszych w eksploatacji.
3,6
~Leon Czoczon@tlen.pl
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
ogólnie jest fajny ducat bardzo ulatwia prace w firmie! a co do mymian no to jak ze wszystkim, zawsze cos sie zużyje peknie tp.ale to auto ma zarabiac na mnie wiec nie rzucam sie jak cos padnie.
4,1
~Albert
Furgon 2.5 D 100KM 74kW
Samochód w jednych rękach od Lutego 1995 roku zakupiony w polskim salonie Fiata. Samochód posiada silnik 2.5D o mocy 86 KM, a więc uchodzi za jeden z najtrwalszych silników jakiekolwiek były montowane w modelu Ducato. Samochód od 1995 do 2001 roku woził sprzęt estradowy, a obecnie od 2001 roku wozi części samochodowe na giełdę samochodową. Ducato mogę też pochwalić za ładowność, co nie raz udowodnił ciągnąc ciężkie przyczepy. Karoseria i...
1,9
~PIOTR WARSZAWA
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
auto wjątkowo nie dopracowane niepolecam nikomu deska nieme żadnej połki schowka w desce można uznac że nie ma gdyżwszystko wylatuje z niego spryskiwaczy ne można ustawić są albo za nisko lub za wysoko drzwi boczne często trzeba szarpać by otworzyć i odwrotnie brak schowka w prwych drzwiach a w lewych jest za nisko (Silnik)
~Krystian
Furgon 2.8 TD 122KM 90kW
Nie mogłem narzekać na niezawodność do momentu, kiedy to podczas rannego uruchamiania silnika i WEBASTO sam się zapalił. Od tamtej pory już do niczego się nie nadaje. Radzę uważać na WEBASTO, silniczek wycieraczek i elektrykę świecy płomieniowej - Fiat po kilku ekspertyzach (na moje żądanie) stwierdził, że to może być przyczyną samozapłonu - ostrożności nigdy za wiele a może Was to uchronić przed usmażeniem się. Mój samochód palił się przez ok... (Bezawaryjność (poważne usterki))