Lista ocen Fiat Panda II Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW 2003-2010 (74) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Skrzynia bardzo precyzyjna, biegi wchodza bardzo delikatnie, bardzo duzym ulatwieniem jest umieszczenia drazka zmiany biegow na konsoli jest to duzo bardziej ergonomiczne
~Michal mkguide@op.pl
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
nie wiem co jest , ale daje sie uslyszec delikatne grzechotanie przy wciskaniu sprzegla, nie wiem czy to skrzynia, czy moze jednak silnik :(
~Maciej
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
skrzynia biegow pracuje precyzyjnie plus za umieszczenie galki na konsoli , minusy problemy z biegiem wstecznym potrafi wyskoczyc .
~Tomasz Kot
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
bardzo miękko i krótko chodzi, rewelacyjne umiejscowienie dzwigni - mam nadzieję, że w następnych modelach też tak będzie.
~Piotr S
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
jw. Nie mam problemów . Przez pierwsze dni trochę opornie ale to normalne przy nowym aucie. Teraz jest fantastycznie
~Mefres
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Po prostu świetna :-D Po pierwsze miejsce w którym sie znajduje, a po drugie precyzja z jaką wchodza biegi. Skrzynk aświetna
~pandzioszek
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
"Joystick " z Pandy obsługuje się wygodnie. Trochę zacina się przy wrzucaniu wstecznego. Ogólnie ok.
~MaCiuK
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Bardzo krotkie przelozenia :/ wrecz denerwujace za to lewarek bardzo porecznie umieszczony :]
~Adamo Adamoooo@poczta.fm
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Skrzynia biegów baaaardzo dobrze zestopniowana. Dodatkowo duży plus za umiejscowienie dźwigni zmiany biegów

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~WeSoŁy
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Zasluguje na ta ocene, biegi idealnie wchodza jednym palcem, zadziwiajaco szybko wszystko sie odbywa.
Fiat Panda II Hatchback 5d