Lista ocen Fiat Panda II (289) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 385 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ania434@onet.eu
Van 1.3 4x4 JTD Multijet 70KM 51kW
jesli ktos szuka malego, ale na prawde zwinnego auta, to panda nadaje sie znakomicie. mnie nie zawiodła jeszcze nigdy. swietnie i bardzo lekko sie prowadzi, dobrze wchodzi w zakraty, a to co wazne w miescie-zmiesci sie wszedzie.
~snikers2004@op.pl
Hatchback 5d 1.2 MPI 4X4 60KM 44kW
autko mogło by być troche tańsze, za moja wercje zapłaciłęm 46500 PLN ale mysle ze warto było, wkoncu to nowe auto i bez problemu mozna nim pojeździć dwa lata dopuki gwarancja sie nie skonczy, a potem to zobaczymy...!!
~adam554@op.pl
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
przed zakupem warto się zastanowić. Może lepiej dołozyć kilka tysięcy i kupić np yarisa. gwarancja szybko sie kończy i trzeba sie trzymać za kieszeń. Yarisem przejechałem 140 tys. km i naprawdę nic nie nawaliło.
~Jacek z Warszawy
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Duże, dużo droższe auta się psuja cześciej (a np. znajomy ma yarisa to mi opowiedział o przygodach z elektorniką i skrzynia biegów lub passata za 80tys co się psuje na drodze) wiec mała i tania panda wypada wręcz dobrze. Polecam:)
~Marek
Hatchback 5d 1.2 69KM 51kW
Tani i prosty samochód, który nawet nie próbuje udawać, że jest czymś więcej niż tanim i prostym samochodem. Auto jest sensownie zaprojektowane, ale jednocześnie zubożone do granic możliwości.
~Kuba
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Za cenę 27tysięcy (Panda Actual) otrzymujemy zgrabny, zwrotny i w miarę komfortowy samochód, który ma wszystko, co w aucie jest niezbędne. Za rzeczy zbędne dopłacamy, albo wybieramy inną markę.
~DarekW
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
Auto jest warte ceny, zwlaszcza polecam kupno autka rocznego lub 2 letniego, jezeli potrzebujesz auta jedynie do jazdy po miescie i na zakupy Panda bedzie dobrym wyborem, wszedzie sie nia wcisniesz!
~jaro
Hatchback 5d 1.2 MPI 69KM 51kW
Wszystko byłoby świetnie gdyby Fiat nie żądał za swój produkt tak wygórowanej kwoty. Zdecydowanie kupiłbym ten samochód jeszcze raz ale za max 25000 zł a nie za 33000 które za niego dałem.
~tomek.k49
Hatchback 5d 1.1 MPI 54KM 40kW
CANA JAK NA NOWY SAMOCHÓD Z ABS,WSP KIER,SZYBY ATERMICZNE,ZDZERZAKI W KOLORZE NADW,2 PODUSZKI,METALIK KOLOR,27TYŚ 90ZL OCZYWISCIE WYPRZEDAZ Z ROKU 2006 DROGO???????TO KUP INNY TEJ KLASY TANIEJ!!

Usterki Fiat Panda II

Fiat Panda II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~hans
Van 1.1 54KM 40kW
Nie wiem czy kupilbym dla siebie takie auto w tej cenie - pewnie poszukalbym cos uzywanego z dobrym silnikiem tdi-ale mysle ze ten co go kupil nie jest zawiedziony jezeli chodzi o samo autko:)