Lista ocen Ford Focus I Kombi (244) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 325 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zico
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Na żadnym aucie przez dwa lata tak nie dostałem w plery jak na Fordzie. Inna sprawa, że auta mocno staniały. Ponieważ dbam o auto, to myślę, że jak sobie ktoś to autko ode mnie kupi, to na pewno jeszcze długo pojeździ. Co najwyżej trochę się pow.. podenerwuje.
~Mondeo16
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Auto kupiłem za 7000 zł jeszcze jako 12-letnie. Zrobiłem kilka rzeczy eksploatacyjnych i jeżdżę i nie robię prawie nic przy nim. Wystarczy lać paliwo i jeździć i na czas wymieniać rozrząd, płyny, filtry.
~mateo
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
10 letniego sprzedałem za 70% ceny rynkowej i odetchnąłem z ulgą w tej chwili takiego egzemplarza nie kupiłbym nawet za 1000zł przy zakupie nowego na papierze bardzo pasował mi c-max ale nawet nie brałem go pod uwagę po doswiadczeniach z FFI
~misiekixo
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Za fokusika 2002r dałem 12500 stan prawie idealny tylko odpryski lakieru na masce od kamieni, inna marka w tym roczniku poza moimi możliwościami, a nawet gdyby to głupi bym był dokładając kilka tyś. na jakiegoś vw które jak wiadomo od 1992 są g..no warte.
~major0203
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
chyba już żaden z koncernów samochodowych nie popełi takiego błedu jak mercedes ze swym modelem W124, więc darme szukanie super aut w tej kategorii wiekowej,segmentu,firmy itd... ceny części ... każdy jest w stanie sobie sam porównac w necie
~marian
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
w tej cenie nie znajdziecie lepszego i bardziej ekonomicznego auta, a przy przebiegu ok 4 tys miesiecznie praktycznie bezawaryjnosc jest malutka, auto idealne dla kobiety, mimo rozmiarow - kombi doskonaly do parkowania i jazdy na codzien
~W.
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Do Forda nie miałem wcześniej przekonania, ale znajomy \"z branży\" mnie namówił i pomógł wybrać konkretny egzemplarz - jak przy zakupie zwróci się SZCZEGÓLNĄ uwagę na blacharkę to z resztą nie powinno być problemu. (Ja kupiłem za 8 podejściem).
~sourner
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Płacisz za zalety auta a nie za znaczek na masce. Moim zdaniem najlepsze auto europejskie w swojej klasie - jedyna konkurencja to Honda civic (podobna frajda z jazdy i bez awaryjność tylko ta cena.... czy warto ?? To pozostawiam do indywidualnej oceny
~benowie
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
kupiłem auto krajowe z polskiego salonu, wersję x100. nie żałuję. dałem za nie 7000 pln. z przebiegiem 150 tys km. serwisuję i naprawiam regularnie. nie czekam aż coś totalnie padnie. nigdy mnie nie zawiodło. zawsze odpalam i jadę.
~focusowiczodniedawna
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Za te pieniążki chciałem kupić Mercedesa W202 i nie żałuje tego że kupiłem Focusa. Niższe spalanie, tańsze części, bardziej przestronny, lepiej się prowadzi. Same zalety. Na szczęście wad jeszcze nie dostrzegam.
Ford Focus I Kombi