Lista ocen Ford Focus I Kombi (244) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 325 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Auto zdecydowanie tańsze od Golfa. Czy lepsze? Według mnie każde z tych aut ma swoje plusy i minusy. Dla mnie jednak Focus wygrywa ciekawszą stylistyką i super dopracowanym układem jezdnym.
~Zibi
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Nie potrafię ocenić ceny części,bo jeszcze nic mi się nie zepsuło.Mogę tylko powiedzieć o częściach eksploatacyjnych! Dobra niska cena za części oryginalne a przynajmniej polecane przez producenta.
~Endriu97_2007
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Stosunek jakosc/cena - rewelacja, wydaje mi się że za taką cenę nie da się kupic samochodu tak wykończonego jak Focus, i pomomo swoich lat wciąż przyciąga wzrok z zewnątrz jak i w środku.
~mp9790@op.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Stosunek jakości do ceny jak najbardziej akceptowalny, bo 9-letnie auto w idealnym stanie kupiłem za 15000zł. Jeszcze jakby mniej uciążliwym problemem była rdza, to możnaby mówić o ideale...
~Klimek
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Jeśli chodzi o cenę to są to auta nie drogie i dobrze wyposażone.Można spotkać dużo modeli z klimatyzacją,elektrycznymi szybami i lusterkami,oraz wszystkie mają przynajmniej 2 poduszki powietrzne.Poza tym ABS.
~Wilu117
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Wole focusa z 2002 roku z normalnym przebiegiem niż golfa dwa lata starszego z trzy razy cofniętym licznikiem i w dodatku za większe pieniądze a wcale nie mniej awaryjnym jak to się przyjęło.
~Krzysztof
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Focus kombi w tym przedziale cenowym aut do 15 tyś. wydał mi się rok temu najlepszym rozwiązaniem. Użytkując go potwierdziłem tylko swoje zdanie na jego temat. Dobry samochód za dobrą cenę.
~skubidoo
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Cena do jakości - na pewno jest dobra. W dieslu można znaleźć dobrze wyposażony model za przystępną cenę. Samochód jest w moich rękach od 10 lat więc były jakieś niedawno większe naprawy ale nic po za tym.
~arek
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
23000 zł z opłatami za ostatni wypust z przebiegiem 70tkm z klima i srebrny (osobiście kupiony z floty Deutsche Telekom) to moim zdaniem rewelka za pewne, zadbane, bezwypadkowe, serwisowane auto
~Gravis GD
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Bardzo dobra nabyłem za 22 tyś zł. dużo tańszy od golfa, wcale nie gorszy. przestronniejszy od astry. Dobre wyposażenie, brak mi jedynie kompa pokładowego. Ładny design. Szczrze, POLECAM!!!!
Ford Focus I Kombi