Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (268) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 228 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mZungu
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Drobne usterki były wynikiem zdarzeń losowych: np. wymiana przedniej szyby przez odprysk kamienia spod kół tira i wymiana dolnej osłony silnika po najechaniu na korzeń drzewa ukryty w śniegu.
~dart
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Oprócz płynu do spryskiwacza zaglądam pod maskę by wymienić żarówki. Z doświadczenia wynika, że najlepiej wymieniać pary. Jak człowiek wymieni jedną to na 100% przepala się druga. Taki feler.
~FrancooZ
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Drobiazgi do wymiany: 1. Podłokietnik przedni (zaczął dziwnie się ruszać) 2. Listewka przy szybie tylna prawa - odkleiła się 3. Listwa podszybia - odstaje od szyby 4. Pęknięta derma na hamulcu ręcznym.
~LOTnick
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Drobiazgi to spalona świeca podczas jazdy i spalone lampy. Jeden raz miałem problem z rozrusznikiem, ale po odpaleniu \"na rozbieg\" problem się nie powtórzył, nie byłem w serwisie z tego powodu.
~Focus
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
140 000 w 3 lata robią te auta bez awaryjnie. Tak samo model sprzed liftingu. Przykładowo toyota corolla 2006 do 90 000 km była w serwisie dwa razy z poważnymi awariami - w tym raz skrzynia biegów
~ammok
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Z drobiazgów to ułamała mi się tylna wycieraczka . Badziew od Bosha. W tej wersjia co ja mam (Gold) nie ma automatycznego zamykania okien jednym przyciskiem lub po zamknięciu auta. Da się bez tego żyć ale...
~adamski
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Nie psuje się. Warto mieć zaufanego mechanika. Proszę dbać o paliwo i FAP. Nie psuje się i to bardzo dobrze. W porównaniu z Nissanem Primera bije go na głowę-wreszcie samochód na kryzys mało obsługowy
~marten@gazeta.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Brak większych zastrzeżeń z wyjątkiem częstej wymiany żarówek H7. Dodatkowo czasem skrzypi mi przy zamykaniu szyba ale to są takie "pierdoły" Aha po 3 latach zgniła oprawka oświetlenia tylnej tablicy rej.
~ajdho
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
No i tu pochwały 20 tys po Warszawie z epizodami w trasie (przebieg ogółem 60 tys) zawieszenie bez napraw. Praktycznie napraw. Klapa bagażnika-waliła zmiana 1 amortyzatora koszt 150 zł w ASO
~beast
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Niestety odkleiła się po 8 mies. uszczelka przedniej szyby. Trochę obciach...Lekko obluzowalo się chyba mocowanie pasów od strony kierowcy, bo czasem słyszę denerwujące skrzypienie za lewym uchem.
Ford Focus II Hatchback 5d