Oceny Ford Focus II Kombi

Ford Focus II Kombi - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (198)

~Cyklop
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Silnik jest taki jak sobie można wymarzyć. Oczywiście jak ktoś chce dynamit i prestiż, to proszę - drogie Audi A4 z mocnym dieslem 2,0 TDi 170 km. A Focus i tak będzie najlepszym autem flotowym...
~kierowca
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Ford Focus to platforma C1 czyli 60% części zawieszenia i układu jezdengo wspólne z Mazdą i Volvo, to powinno wystarczyć za rekomendację
~BARISTA
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
POLECAM SILNIK MOCNY POŁĄCZONY ZE ŚWIETNYM ZAWIESZENIEM I LEKKIM PROWADZENIEM POZWALA NA DYNAMICZNĄ I BEZPIECZNĄ JAZDĘ W TRASIE.. NALEŻY DBAĆ O ŁOPATKI W KOLEKTORZE SSĄCYM. NA PIERWSZE HAŁASY DOBIEGAJĄCE Z TEGO ELEMENTU TRZEBA NATYCHMIAST REAGOWAĆ
4,1
~marcin
Kombi 1.8 Duratec Flexifuel 125KM 92kW
Zrywny, umiarkowanie spalanie. Mój wcześniejszy CRUZE palił więcej a w stosunku do 1.8 Duratec HE był mułem.
~olowiany
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Świetny silnik zapewniający dobra dynamikę przy w miarę oszczędnym spalaniu i bezusterkowości. W porównaniu do dawnego silnika o tej samej pojemności w Mondeo z 2002 roku.
~Witek13
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Zdecydowanie silnik, nie sądziłem że tak niska moc może mnie pozytywnie zaskoczyć
4,1
~Michał
Dynamiczny i żwawy.
~Maks
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Niezawodność pomimo opinii, że Ford nie do gazu. Idealnie chodzi, nie faluje i nie zużywa oleju! Jest mocny i bardzo ekonomiczny.
~bbbhulk
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
1. 320Nm daje radę! 2. Przestronność wnętrza. 3. Prowadzi się lepiej niż poprzednik na zakrętach, a jest bardziej komfortowy na wybojach.
~Rafał
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
90KM w dieslu naprawdę daje radę, serwis Ford - 279zł brutto - wymiana oleju, filtra oleju i powietrza oraz przejrzenie auta - super cena !
Ford Focus II Kombi