Lista ocen Honda Accord VIII (200) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damian
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mam automat, ładnie i płynnie zmienia biegi, ale niestety zamula silnik. Sytuacje poprawiają manietki przy kierownicy, którymi można podkręcić silnik do prawie 6,8 tys. obrotów.
~właściciel
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
wydawało by się że szósty bieg nadaje się tylko do płynnej jazdy ze stałą prędkością ale auto doskonale przyspiesza również na tym biegu. biegi wskakują bardzo precyzyjnie.
~molek
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mam automat - poezja, szybko zmienia biegi, oszczędny ( w całej wakacyjnej trasie 6500km - spalił 7,9 l/100km ), łopatki - hamowanie przy jeździe z góry, kickdown - ok
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie ma co się rozpisywać jest doskonale jak w masło, jezdzę równiez passatem,octavią i audi nie ma porównania, krótkie przełożenia a sama gałka krótka poręczna extra.
~Tomek M.
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Automat - mówią, że muli strasznie (ok. 2 sec.) ale dla mnie komfort przemawia za tą skrzynią. W sumie nie kupiłem tego auta na wyścigi uliczne.
~Andrzej
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Sześciobiegowa skrzynia manualna jest chyba lepszym rozwiązaniem od automatu. Precyzyjna i płynna. Krótkie przełożenia wchodzą bez problemów.
~Pichor
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie ma lepszej w tej klasie samochodu. Po prostu wzór dla innych. Krótki drążek, krótki skok i to zapięcie. Tu nie ma miejsca na automat.
~Krzysiek
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Praca w trybie automatycznym mogłaby być lepsza - nie zawsze daje się łatwo sterować samym tylko \"gazem\" i trzeba skorygować łopatką.
~Piotr W. z Warszawy!
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Dobre + moim zdaniem jedna z lepszych w segmencie (lepiej mi się na niej jeździ niż na tej z bmw 3) Może nie doskonała ale Dobra + napewno!
~waldi
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Skrzynia pracuje bardzo precyzyjnie.Według mnie zielone strzałki sugerujące zminę biegu na wyższy zapalają się za wcześnie ok 2000 obr.