Lista ocen Honda Civic V Sedan (54) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Duch
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Wyłącz radio posłuchamy muzyki,niestety auto ciche nie jest wyciszenie- cóż lepsze niż w UAZ czy w maluchu, ale powyżej 3500 obrotów robi się głośno, a po przekroczeniu 140km/h rozmowa staje się trudna, ale faktem jest że mam nieszczelną szybę boczną
~kopatshu
Sedan 1.6 16VTi 160KM 118kW
Wyciszenie jest przeciętne, ale chyba celowo inżynierowie Hondy nie starali się wygłuszać auta tej klasy tak jak w Mercedesie S-classe. Tutaj chodzi o zupełnie coś innego, o upajanie się dźwiękiem VTECa i to tak w skrócie można opisać.
~mozes
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Japończycy co do tej kwestii to się nie przyłożyli chociaż może taki był zamysł. Prawdę mówiąc jest głośno w porównaniu do innych aut podobnej klasy np. Fiat Brava to Civic jest głośny.
~Prezes
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Tu część osób będzie zapewne dyskutować. silnik jest dość głośny - powyżej 140 km/h trudniej rozmawiać - jednak jego brzmienie jest przecudowne i zanić nie zgodziłbym się na jego większe wytłumienie.
~TOMEK z E
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Wyciszenie mogło by być lepsze no ale LEXSUS to to nie jest !Silnik daje o sobie znać jak się go wyrzej kręci no i dość sztywne zawieszenie na naszych drogach nie pozostaje obojętne .
~meandme19@wp.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Nie ukrywajmy drodzy posiadacze Civic´ów, auto jest głośne,i to jest jego główny mankament. Gdyby ktoś miał jakieś pomysły na "wyciszenie" auta choć odrobinę,walić na email :).
~Mati
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
zalezy jak kto woli, powyżej 3.5 tys. obrotów robi się głośniej w Hondzie, ale dla mnie akurat to nie problem, lubię ten dzwięk silnika
~fotomek1@o2.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Słabo - powyżej 120 km/h jest głośno, ale auto jest 14 letnie więc nie spodziewałem nic innego. Za to ten odgłos silnika na wysokich obrotach... mniammm
~garic@tlen.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
zbyt donosny dzwiek przenoszony do kabiny przez opony zwlaszcza przy szorstkim asfalcie byc moze to wina opon ale spotkalem sie juz z taka opinia
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Sedan
9,7
~Killerbees
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Glosny jest silniczek i wyciszenie nie jest mocna strona.Jednak ja lubie ten odglosik mruczenia...Radyjko do tego i jest super
Honda Civic V Sedan