Lista ocen Honda Civic VI Sedan (198)

~Rafaello
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z tej Hondy, mimo drobnych, wyżej wymienionych usterek/niedogodności.
~Koleszka
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Świetne auto niezawodne i oszczędne .Małolaty narzekają że skrzynia biegów ma za długie przełożenie przez to trochę wolniej się wkręca ale nie o to tu chodzi to auto to economo jazda w trasie 90 km/h spokojnie gwarantuje zużycie paliwa na poziomie 5-5.5 na sto km czyli jak ropniakiem. Słyszałem że części do hondy są drogie ale to nie jest prawda części kosztują tanio jak do golfa czy opla.
~Solariusz
Sedan 1.6 115KM 85kW
Niech będzie. W końcu usterki w tym aucie to rzeczywiście drobiazgi.
~sulaw70@interia.pl
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Mój salonowy sedanik jest naprawdę godny polecenia każdemu, zarówno kawalerowi, jak i rodzince, bezawaryjny, (oryginalny japonczyk i to chyba przez to.....), nieco zagłosny przy prędkościach powyżej 120 km/h, bryła auta jak dla mnie rewelacyjna (ladniejsza od nowego sedana), choć mógłby być troszke tańszy. Max predkosć jaka osiagnąłem jadąc nia sam to 182 km/h, a przyspieszenie do setki - 11.0 s. Nosze sie z zamiarem kupna nowszego modelu,...
~KRKB
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Jezdzilem w zyciu mnostwem samochodow: Golf IV, Astra II, Berlingo, Partner, Megane, Laguna, 306, Punto II, Uno, ale ten samochodzik jest moja wielka miloscia. Az nie da sie opisac. Ocena 10/5. Nie pomylilem sie :):):)):
~wisniewscy.wichrowe@neostrada.pl /Sebastian/
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Nie ma auta doskonałego, nawet w tych za kilkaset tyś. fachowcy znajdą jakieś mankamenty. Ja kupiŁem 6-letnią Hondę Civic i nie żaŁuje. Produkcja "japońska" ma w sobie to coś. ZdecydowaŁem się na sedana ze względu na bagażnik, no i na sylwetkę auta. Na razie wymieniam pŁyny eksploatacyjne i nic poza tym. Zbiornik LPG nie zajmuje dużo miejsca. Prawdopodobnie będę wiernym kierowcą marki HONDA jeżeli będzie produkcji Japońskiej.
~Kristatos
Sedan 1.5 i Vtec-E 90KM 66kW
Siliczek bardzo oszczędny, jak na tę klase i pojemnośc - o bardzo wysokiej kulturze pracy, jak na 90 KM ciągnie nieźle, Golf III 1,8 dostał tęgie baty. (Silnik)
~michal
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Auto kupiłem jako 7 latka z przebiegiem 107 tysięcy ( raczej rzeczywisty) auto było po przejściach - uszkodzony bagażnik, przez co cały czas dostawała się do bagażnika niewielka ilość wody, po drugie rdza na nadkolach niestety wkońcu wyjdzie( gdy auto miało 13 lat) Teraz auto sprzedałem 15 latek prawie 190 tysięcy przebiegu. O auto dbam wszystko na czas wymieniane, olej co 10 tysięcy itd. Bębny od nowości nie robione, zawieszenie prawie nie...
~Sebastian z Bochni woj. małopolskie e
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Auto ładne, dobrze wyposażone (2x SRS,ABS,klimatyzacja, elektryczne szyby przód/tył,halogeny, alufelgi 15"),kupine w salonie, bardzo ekonomiczne, o bardzo dobrej charakterystyce i osiągach silnika. Krótko mówiąc- nic dodać, nic ująć!
~Adamo- taksowkarz z nad morza
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Kupiłem Hondę Civic z Japonii [ sedan] dlatego, że potrzebowałem auta które słuzyło by mi bezproblemowo za niewielkie pieniądze jako taksówka i wybór Hondy Civic to był strzał w 10. Ten samochód bezproblemowo pojeździ jako taksówka przez jeszcze wiele lat i nawet nie myslałem aby ją sprzedac.
Honda Civic VI Sedan