Oceny Honda Civic VIII Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW 2006-2010

Honda Civic VIII Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW 2006-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Civic VIII Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW 2006-2010

~Dedis
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Auto dla czubków! Zdecydowanie nie dla każdego, ale jak ktoś oczekuje od auta pozytywnych emocji to jest MEGA! układ jezdny, kierowniczy, fotele, silnik i skrzynia są PERFEKCYJNE i stworzone do dawania przyjemności z jazdy! nawet emerycka przejażdżka jest czystą przyjemnością. Bo nie osiągi są tu najważniejsze. Czas do setki, czy moc to sprawy drugorzędne... wcześniej jeździłem autem, które miało 50% więcej mocy i 100% więcej Nm, ale to CTR...
~Łuksiu
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Auto do dnia dzisiejszego budzi emocje. Czuć ducha i charakter tej jednostki. Duża podatność na modyfikacje wizualne ale i mechaniczne. Duży minus jeśli chodzi o trwałość skrzyni biegów. Zdecydowanie mocniejszy układ napędowy występuje chociażby w Dieslu tego modelu. Awariom ulegają drobnostki. Rewelacyjnie spisuje się z instalacją gazową W standardzie oferuje zdecydowanie więcej niż współczesne konkurencyjne modele
~slaw
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
brakuje złącza bluetooth do radia i usb ponadto dla wysokich osób problemem jest wysoko umieszczone siedzenie kierowcy przez co mało miejsca nad głową. No i nieudana uszczelka przedzniej szyby która powoduje korozje w modelach przed liftingowych przed 2009
~Radek
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Uwielbiam to auto, brakuje mi tylko dodatkowej pary drzwi :) super silnik - to brzmienie, piękna muzyka - nie nachalna, delikatna. Osiągi, przestronność, wygląd tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Jest przepiękne, jedynie prześciga ją CTR z 2015.
~mosia
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Fantastyczne auto z prawdziwie sportowym duchem. Ale nie jest to auto tylko na tor. Spokojnie można zabrać 3 osoby, zawieszenie sztywne ale zęby nie wypadają, duży bagażnik i świetny system składania tylnych siedzeń, sensowne spalanie. Niestety okazało się, że złodzieje też je docenili :( Więc jak macie możliwość to instalujcie dodatkowe zabezpieczenia, bo ostatnio to całkiem łakomy kąsek..
~Phil
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Honda Civic Type-R to naprawdę udane auto niestety liczba drobnych niedoróbek trochę psuje jego wizerunek. Fani będą mówili, że jest gorsze od poprzednika VII generacji, ale ja uważam, że nie we wszystkim. Fakt - nie jest tak dzikie jak VII generacja lepiej ciągnie z dołu kosztem góry i jest zdecydowanie bardziej komfortowe. Trzeba pilnować stanu oleju bo auto często jeżdżone na VTECu lubi wciągać olej... i ten typ tak ma i nie należy wierzyć...
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
~lukasik92
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Autko super, doskonałe do jazdy codziennej jak i weekendowej. W moim przypadku była aż tak dobre ze mi ukradli :(, ale honda super sie sprawuje, kupiłem druga Fn2 :)
4,1
~FLO
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Auto prowadzi się świetnie, szkoda tylko że za 103 000 zł jest jeszcze wiele szczegółów które nie powinny mieć miejsca w takim aucie, m.in. jak bardzo wrażliwy i przegrzewający się układ hamulcowy.
~CTR FN2
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
było by doskonale jak by nie te plastiki,tu honda ma u mnie minus
~ss
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Nie jest to rodzine kombi ani luksusowa limuzyna, kupując go wiedziałem do czego został stworzony, więc nie mogę się przyczepić do spalania ani miejsca w środku.
Honda Civic VIII Hatchback 3d