Lista ocen Hyundai Getz 1.3 MPI 82KM 60kW 2002-2008 (218)

~Mick
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Zwinne autko i do miasta i na dłuższe trasy (choć niewygoda foteli daje znać o sobie). Świetna dynamika z silnikiem 1.3.
4,1
~joachim20@poczta.gazeta.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Bardzo sympatyczny i praktyczny samochód. Takie przynajmniej mam pierwsze wrażenie. Jeśli okaże się niezawodny, poprawie ocenę na 5.
~kwiep@wp.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Jestem bardzo zadowolony; zresztą zauważyłem to już u kilku osób, że jeśli raz kupią koreańczyka, potem przesiadają się na kolejnego. Parę detali jest do poprawy, ale generalnie to dobrze wymyślone auto. Nie trzeba dopłacać fortuny za mocniejszy silnik czy przydatne drobiazgi - 4 el. szyby, oświetlenie bagażnika, składaną niesymetrycznie kanapę. Jest do wyboru kilka lakierów bez dopłaty, a nie tylko biały i czerwony.
~stomper
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Pomimo tych wszystkich minusów, które wymieniam, jestem bardzo zadowolony. Może nawet czepiam się głupot, bo gdybym miał kupować jeszcze raz, kupiłbym to samo. Jestem zachwycony swoim samochodem i inni też.
4,1
~Michał
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Auto bardzo dobre za tę kasę. Zaskakuje niejednego kto do niego wsiadł i się przejechał. Jedzie jak po szynach. Nieźle się wkręca zwłaszcza przy obrotach ponad 3000. Fabryczny max 160 km/godz. przekroczony w trzy osoby z bagażem do 180 km. Szkoda, że w czasie gwarancji serwisowi zależy nie na kliencie ( nie usunieto usterek wskazanych przez klienta )a na jak najmniejszych kosztach gwarancyjnych.
~artur
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
lubi wysokie obroty ale nie dławi się, gdy jadę na wysokim biegu przy stosunkowo niskiej prędkości mam porównanie tylko z fiatami ale przyznam szczerze, że w fiatach eleastyczność jest o wiele lepsza (Silnik)
3,2
~grzesiek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Tanie auto - nie można wymagać cudów. Na plus - mocny jak na tą klasę silnik, twarde zawieszenie , 3 lata gwarancji. Na minus - ciasne, tandetne, niekomfortowe, niewygodne. Brak gadzetów typu temp. powietrza, komputer etc. Nie można mówić o komfortowym podróżowaniu. Krótko mówiac: przesiadeś sie z cinquecenta - będziesz wniebowziety. Jeździłeś nowoczesym kompaktem - uznasz,że Getz to gów...
~brumar@op.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Myślę, że dokonałem trafnego wybory. Wcześniej zastanawiałem się nad kupnem wszędobylskiej Fabii, Pandy lub Punto. Lecz dlaczego nie pojeździć marką za którą ludzie do tej pory się oglądają na ulicach?
~wojtek
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
uwazam ze jesli nie przeszkadza ci spalanie to mozna w ciemno kupowac, ja przejechalem 25tys no i wymiana amortyzatora i sprezynki w skrzyni to naprawde malutki wydatek

Usterki Hyundai Getz

Hyundai Getz – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~przemekgal@wp.pl
Hatchback 1.3 MPI 82KM 60kW
Po prostu fantastyczne, solidne rzemiosło. Biorąc pod uwagę dwa poprzednie auta, to mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że GETZ jest autem na którym można polegać. Jedyne wydatki jakie ponoszę posiadając to autko, to benzyna, ubezpieczenie, płyn do spryskiwaczy i oleje. W razie gdyby nawet coś trzeba wymienić to sprawdzałem i ceny części to śmiech na sali - taniocha. Dla dwóch osób plus dziecko to ideał do miasta i na trasę. Bez dwóch...